اخبار داغ

شروع تمرینات والیبال زیر ۱۶ سال با حضور رییس فدراسیون

داورزنی: نوجوانان والیبال قدر این فرصت را بدانند


داورزنی: نوجوانان والیبال قدر این فرصت را بدانند
رئیس فدراسیون والیبال با حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی زیر 16 سال پسر ایران خطاب به بازیکنان این تیم، گفت: اردوی آماده‌سازی آغازگر سبک زندگی جدیدی برای شماست تا از این سن در مسیر قهرمانی و حرفه‌ای قرار بگیرید. انتخاب از میان هزار نفر نشان دهنده شایستگی‌های هر یک از شما است و باید قدر این فرصت را بدانید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی زیر 16 سال پسر ایران در سال 1402 به سرمربیگری آرش صادقیانی و با حضور دکتر محمدرضا داورزنی از صبح امروز (سه‌شنبه هشتم فروردین) آغاز شد.

محمدرضا داورزنی که در این اردو در سالن فدراسیون حضور یافته بود با تاکید بر تشکیل تیم ملی والیبال زیر 16 سال برای نخستین بار اظهار کرد: برای اولین بار است که مسابقاتی در سطح قاره و جهان برای این رده سنی برگزار می‌شود و این نشان دهنده یک تصمیم بین‌المللی است تا والیبال در سطح قهرمانی و حرفه‌ای از سطوح پایین‌تر آغاز شود.

رئیس فدراسیون والیبال افزود: : اردوی آماده‌سازی آغازگر سبک زندگی جدیدی برای شماست تا از این سن در مسیر قهرمانی و حرفه‌ای قرار بگیرید. انتخاب از میان هزار نفر نشان دهنده شایستگی‌های هر یک از شما است و باید قدر این فرصت را بدانید. پتانسیل لازم را داشتید و از این پس به تلاش‌تان و مسیری که برای آینده انتخاب می‌کنید، بستگی دارد که چه میزان پیشرفت کنید.

وی عنوان کرد: رعایت اخلاق در حوزه ورزش در کنار حرفه‌ای بودن بسیار برای فدراسیون حائز اهمیت است و روی کسانی سرمایه‌گذاری خواهیم کرد که هم از بعد ورزشی و هم اخلاقی پیشرفت خوبی داشته باشند.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی زیر 16 سال پسر ایران از امروز (هشتم فروردین ماه) آغاز شد و مسعود ایمری، آرش قهرمانی، محمدطاها لایقی، امیرطاها قاسمی، ایمان مجیدی، امیررضا مشهدبان، شنتیا بهنژاد، محمد کریمی، میثم یموتی، مصطفی صداقت، علیرضا جاورسینه، محمدمهدی حسینی، سینا حضرتی، طاها محسنی، علیرضا پاشایی، آرمین آسیایی، امیرحسین نقوی، محمد مهدی برات زاده، امیرعلی فرج پور، عماد اسدنژاد، محمد رئوف خوشحال، کامیاب عبداللهی، امیرمحمد حسن زاده، قلی پوری، هومن ناظمی و عماد دولتی 26 بازیکن دعوت شده به این اردو هستند.

علیرضا استعدادی به عنوان سرپرست، آرش صادقیانی (سرمربی)، سهراب بهنژاد، وحید خورشیدی و اصغر نجفی (مربیان)، سیاوش تاری وردی و سعید نظری (تمرین دهنده)، امیرحسین ضمیری (بدنساز)، علیرضا رزانی (تراپیست)، امیر صمیمی و آرمان صادقیانی (آنالیزور) و حسین وزیری (مشاور استعدادیابی) اعضای کادر فنی تیم ملی زیر 16 سال ایران تا پایان مسابقات قهرمانی آسیا 2023 هستند.

تیم‌های اول تا سوم مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال آسیا سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی 2024 دریافت می‌کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه