اخبار داغ

با حضور پژمان بازغی و سیما تیرانداز؛

سریال «نیکان» بزودی راهی آنتن شبکه سوم سیما خواهد شد

سریال «نیکان» بزودی راهی آنتن شبکه سوم سیما خواهد شد
هم اکنون سریال تاریخی «آب و آتش» به کارگردانی مجتبی راعی به عنوان سریال اصلی شبکه سه در حال پخش است و با پایان این سریال، «نیکان» به کارگردانی علی سرآهنگ جایگزین آن خواهد شد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سریال نیکان، محصول جدید مرکز سیما فیلم صدا و سیما به زودی راهی آنتن شبکه سه سیما خواهد شد. هم اکنون سریال تاریخی «آب و آتش» به کارگردانی مجتبی راعی به عنوان سریال اصلی این شبکه در حال پخش است و با پایان این سریال، «نیکان» جایگزین آن خواهد شد.

سریال تلویزیونی «نیکان» به کارگردانی علی سرآهنگ، تهیه کنندگی کامران مجیدی و به نویسندگی نسیم محمدی فارسانی و نسیم سیفی پور به نگارش درآمده است؛ پیش تر در خبرها آمده بود که این سریال قرار است از شبکه پنج سیما به آنتن برسد، اما بر اساس اطلاع رسانی های جدید سیما و تیزری که پخش شده، سریال «نیکان» از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این سریال تلویزیونی آمده است: یه پرنده کوچیک قبل از پرواز، اولین چیزی که تجربه می‌کنه یه حسی شبیه به سقوطه...

پژمان بازغی، سیما تیرانداز، شقایق فراهانی، رضا داودنژاد، بهنام تشکر، مریم سعادت، اصغر نقی‌زاده با معرفی مه‌لقا می‌نوش‌زاد همراه با رویا جاویدنیا، سام کبودوند، مهدی صباغی، فروغ قجابگلو، نادر شهسواری، آزاده مهدی‌زاده، مریم شعبانی، امید سلیمی، نوا نعمتی، محمد یادگاری، نسیم مسلمی، رزا ماندنی، حسین شفیعی، حسین توکلی،فریده دریامج، مهری آل‌آقا، سعید بحرالعلومی، صادق سراهنگ، رونیکا بهرام‌زاده، محمدعلی اکبرشاهی بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

کارنامه عوامل نیکان

علی سرآهنگ که کارگردانی این سریال را برعهده دارد، تجربه نویسندگی، منشی صحنه و دستاری کارگردان های دیگر را در کارنامه هنری خود دارد؛ سرآهنگ در سال ۹۳ اولین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «زمانی برای ایستادن» را مقابل دوربین برد. این فیلم به تهیه کنندگی مجید اسماعیلی و کامران مجیدی و با بازی مریم بوبانی، بهار کاتوزی، نسرین نکیسا و رضا اکبرپور تولید شده بود و به نحوی اولین همکاری جدی سرآهنگ با کامران مجیدی بود.

کارگردان سریال «نیکان» در سال ۹۹ دومین فیلم سینمایی خود را با نام «دربا موج کاکا» نویسندگی و کارگردانی کرد. در این فیلم بازیگرانی همچون مهران احمدی، حسین محجوب، رویا افشار، فرسد سماوات یو رضا اکبرپور به ایفای نقش پرداخته اند.

علی سرآهنگ علاوه بر کارگردانی فیلم های مذکور، از جمله نویسندگان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» به کارگردانی علی شمس است که هم اکنون بر پرده سینماهای کشور قرار دارد.

کامران مجیدی تهیه کننده سریال «نیکان» نیز پیش از این تهیه کنندگی فیلم های سینمایی «لاک قرمز، زرد و جان دار» را برعهده داشته است. مجیدی مدیر تولید فیلم سینمایی آواز گنجشك ها نیز بوده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه