اخبار داغ

محمد حسن آصفری:

موشک‌های خرمشهر و زلزال هر تهدیدی علیه کشورمان را پاسخگوست

موشک‌های خرمشهر و زلزال هر تهدیدی علیه کشورمان را پاسخگوست
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: هر کشوری که علیه ما تهدیدی داشته باشد و یا زمینش را برای اقدامات خصمانه علیه کشورمان در اختیار دشمنان ما قرار دهد، با موشک‌های خرمشهر و زلزال به این قبیل اقداماتش پاسخ خواهیم داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد حسن آصفری، عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی، با اشاره به رونمایی از موشک خرمشهر گفت: امروز توانمندی نیروهای مسلح ما بومی شده و امروز موشک‌هایی توسط نیروهای مسلح ما تولید می‌شود که رادارگریز هستند و هیچ راداری نمی‌تواند این موشک‌ها را ردیابی کند.

وی افزود: با توجه به برد بیش از ۲۰۰۰ کیلومتری که موشک خرمشهر دارد، اگر پایگاه آمریکایی‌ و صهیونیستی تهدیدی علیه کشور ما داشته باشند، به تهدید آنها پاسخ خواهد داد.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: ساخت و تولید موشک خرمشهر نشان‌دهنده توانمندی بومی نیروهای مسلح ما است که البته ما از توانمندی‌های نیروهای مسلح‌مان در حوزه ساخت موشک و دستاوردهای آنها در این حوزه با هدف بازدارندگی استفاده می‌کنیم.

 

با موشک‌های نقطه‌زن و رادارگریز خرمشهر و زلزال پاسخ دشمنان را می‌دهیم

آصفری خاطرنشان کرد: تا زمانی که کشوری علیه جمهوری اسلامی ایران تهدیدی نباشد، ما از توانمندی موشکی‌مان علیه آن کشور استفاده نمی‌کنیم، اما هر کشوری بخواهد تهدیدی برای جمهوری اسلامی باشد و هر کشوری بخواهد زمینش را در اختیار دشمنان ما قرار دهد تا اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دهد، مطمئنا موشک‌های نقطه‌زن و رادارگریز خرمشهر زلزال و... به اقدامات آنها پاسخ خواهیم داد.

به گزارش دانا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اخیرا از موشک خرمشهر با برد بیش از 2 هزار کیلومتر و قابلیت رادارگریزی رونمایی کرده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه