اخبار داغ

کشتی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان| برادران گرایی و مهمدی فینالیست شدند

کشتی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان| برادران گرایی و مهمدی فینالیست شدند
کشتی گیران کشورمان در مسابقات رنکینگ‌دار قرقیزستان امروز در 3 وزن به مصاف حریفان خود رفتند که نفرات راه یافته به فینال و رده بندی مشخص شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، مسابقات 3 وزن پایانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان، از ساعت 8 صبح امروز 121 خرداد ماه برگزار شد و کشتی‌گیران کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند و نفرات راه یافته به فینال و رده بندی مشخص شدند.

نتایج نمایندگان کشورمان که از ساعت 8 صبح فردا به مصاف حریفان خود می روند به شرح زیر است:

در وزن 72 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، محمدرضا گرایی در دور نخست با نتیجه 9 بر 3 اوتار ابولادزه از گرجستان را مغلوب کرد. وی دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 11 بر صفر عادیل خان ساتایف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله با نتیجه 3 بر 1 ویکاس از هند را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار به مصاف راماز زوئیدزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان می رود.

در وزن 77 کیلوگرم که 16 نفر شرکت کرده اند، محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف  و در صورت پیروزی مقابل این کشتی گیر، در دور دوم با نتیجه 8 بر 2 و ضربه فنی یونس امره باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه را شکست داد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله مقابل ریو لیو از چین با نتیجه 4 بر 6 و ضربه فنی به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار پایانی به مصاف یوری لومادزه از گرجستان می رود.

در وزن 82 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، علیرضا مهمدی در دور اول با نتیجه 8 بر صفر جیهون اوزدوردیف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 9 بر 1شامیل باتیروف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 4 بر 1 گلا بولکوادزه از گرجستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. مُهمَدی در دیدار فینال به مصاف آلپرن بربر از ترکیه می رود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه