اخبار داغ

توضیحات مدافع پرسپولیس درباره یک فصل پرماجرا؛

اسماعیلی‌فر: مهمانی بدون حمایت صاحبخانه خوش نمی گذرد/ دقیقه 99 فینال گل خوردیم، دلمان لرزید

اسماعیلی‌فر: مهمانی بدون حمایت صاحبخانه خوش نمی گذرد/ دقیقه 99 فینال گل خوردیم، دلمان لرزید
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی به مهمانی بروید و صاحب خانه معضبتان کند، آن مهمانی خوش نمی‌گذرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دانیال اسماعیلی فر مدافع راست پرسپولیس در مورد وضعیت قرارداد با پرسپولیس اظهار داشت: قرارداد من دو ساله است و یک سال دیگر از آن باقی مانده و با افتخار در خدمت پرسپولیس هستم. تا زمانی که در این تیم هستم، اگر روزی احساس کنم یک نفر بهتر از من بتواند کار را انجام دهد قول می‌دهم که یک دقیقه نمی‌مانم. من گفتم حاضرم یک دقیقه هم بازی نکنم اما دو جام را بگیریم. همین اتفاق هم رخ داد.

مدافع پرسپولیس تاکید کرد: من تمام بازی‌ها را بازی کردم و نقش کوچکی در  این قهرمانی ها داشتم. خدا را شکر توانستیم دو جام را هم بگیریم.

وی درباره حضور بازیکنان تازه وارد در این تیم گفت: در ابتدای حضورم در پرسپولیس هواداران بهتر بود که بیشتر وقت می‌دادند تا خودم را جا بیاندازم. الان هم عاجزانه از هواداران خواهش می‌کنم. خیلی ها دوست دارند به این تیم بیایند. از آنها می‌خواهم این فرصت کوچک را به آنها بدهند.

اسماعیلی‌فر افزود: بازیکنان می‌روند و می‌آیند اما این هواداران هستند که می مانند و صاحب اصلی این تیم هستند. شما فکر کنید به مهمانی بروید و صاحب خانه معضبتان کند. آن مهمانی خوش نمی‌گذرد. هواداران ما این بستر را برای تازه وارد ها فراهم کنند چرا که هیچ عنصری مثل هوادار نمی‌تواند اوضاع را بهبود بخشد. این هواداران هستند بازیکن را بالا می برند. امسال هواداران ما واقعا عالی هستند و من کیف کردم که بازیکن این تیم هستم‌. ما دقیقه ۹۹ از استقلال گل خوردیم، خودمان شاید دلمان لرزید اما به هواداران نگاه کردیم و دیدیم با چه شور و حرارتی بازی را دنبال کردند. همین باعث شد ما ببریم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه