اخبار داغ

صحبتهای وینگر ایرانی فاینورد درباره فصل؛

جهانبخش: در روتردام در خانه خودم هستم/ هرگز نمی‌دانی در فوتبال چه خواهد شد

جهانبخش: در روتردام در خانه خودم هستم/ هرگز نمی‌دانی در فوتبال چه خواهد شد
وینگر ایرانی فاینورد درباره آینده اش در این تیم گفت: در روتردام احساس می‌کنم که در خانه خودم هستم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا جهانبخش که تابستان 2021 به حضور سه‌ ساله‌اش در برایتون و لیگ برتر انگلیس پایان داد و به فاینورد پیوست، فصل اول حضورش در این تیم هلندی با فراز و نشیب‌هایی همراه بود اما او در فصل دوم حضورش در این تیم (فصل 23-2022) عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشت و نقش مهمتری در این تیم و در ترکیب اصلی فاینورد پیدا کرد. او در فصلی که به تازگی به پایان رسید در 41 بازی از رقابت‌های مختلف برای فاینورد به میدان رفت و آمار 8 گل‌زده و 10 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت و با این تیم هلندی قهرمانی در اردویژه هلند را تجربه کرد. جهانبخش 29 ساله همچنان یک سال دیگر با فاینورد قرارداد دارد اما باشگاه برای جلوگیری از جدایی احتمالی این بازیکن ایرانی به صورت بازیکن آزاد باید قرارداد او را تمدید کند یا در تابستان پیش‌ رو او را در لیست فروش قرار دهد، اما خود این بال ایرانی در فاینورد احساس خوبی دارد.

وینگر ایرانی فاینورد در گفت‌وگو با نشریه هلندی «تلگراف» اظهار داشت: من متوجه شده‌ام که فوتبال در شهر روتردام در بین مردم بسیار متفاوت است. در فصل اول حضورم در فاینورد مجبور بودم آن را تجربه کنم. از شروع نیم فصل دوم این ایده را داشتم که از آن دوره عبور کرده‌ام. در فصل اول حضور در این تیم فراز و نشیب‌های زیادی داشتم.

وی در این خصوص ادامه حضورش در فاینورد گفت: هنوز با کسی صحبتی نکرده‌ام. من در روتردام احساس می‌کنم که در خانه خودم و مورد علاقه هواداران هستم. این برای من بسیار مهم است. ما دو سال خوب را پشت‌سر گذاشتیم. من هرگز چیزی شبیه به کول‌سینگل خیابانی معروف در شهر روتردام را تجربه نکرده‌ام. همین باعث می‌شود که ما می‌خواهیم جام‌های بیشتری به دست بیاوریم. ما جام‌های بیشتر و بیشتر می‌خواهیم.

جهانبخش در پایان خاطرنشان کرد: بی‌صبرانه منتظر شروع مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا هستم، مسابقاتی که هرگز در آن بازی نکرده‌ام. اگر آینده حرفه‌ای‌ام به من بستگی دارد، دلایل زیادی برای ماندنم در فاینورد وجود دارد. همه چیز خوب است اما هرگز نمی‌دانی در فوتبال چه خواهد شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه