اخبار داغ

یک سایت ایتالیایی خبر داد؛

مربی سوئیس، لاتزیو و بوردو روی نیمکت تیم ملی ایران/ مانیکونه گزینه ایتالیایی قلعه نویی

مربی سوئیس، لاتزیو و بوردو روی نیمکت تیم ملی ایران/ مانیکونه گزینه ایتالیایی قلعه نویی
یک سایت ایتالیایی نام مربی مورد نظر تیم ملی ایران را فاش کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز گذشته امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال در حاشیه تمرین تیم امید اعلام کرد که مذاکرات با مربی ایتالیایی برای حضور در کادر فنی تیم ملی ایران نهایی شده و برای او بلیت برای حضور در ایران ارسال شده است.

در همین رابطه سایت laregione از مربی ایتالیایی مدنظر تیم ملی ایران پرداه برداری کرد. بنا بر اعلام  این سایت ایتالیایی آنتونیو مانیکونه دستیار سابق پتکوویچ در تیم ملی فوتبال سوئیس، قرار است به امیر قلعه‌نویی در تیم ملی ایران کمک کند.

فدراسیون فوتبال ایران قصد خود را برای استخدام دستیار خارجی برای امیرقلعه نویی تایید کرده و این مربی به‌زودی به کادر فنی تیم ملی ایران اضافه خواهد شد.

این مربی ۵۶ ساله ایتالیایی، دستیار ولادیمیر پتکوویچ، روی نیمکت لاتزیو، تیم ملی سوئیس و بوردو بوده. او به عنوان بازیکن پیراهن اینتر، پالرمو، جنوا و پروجا را بر تن کرده است.

تیم ملی ایران در ادامه برای حضور در تورنمنت کافا راهی قرقیزستان خواهد شد و به نظر می رسد مانیکونه در این مسابقات تیم ایران را همراهی کند.

تیم ملی ایران در گروه یک این مسابقات با افغانستان و قرقیزستان هم‌گروه است. پیشتر قرار بود روسیه نیز در این رقابت‌ها حضور داشته باشد ولی در نهایت انصرافش را از حضور در این رقابت‌ها اعلام کرد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه