اخبار داغ

واکنش مدافع گلزن استقلال در قبال شایعات اخیر؛

مرادمند: قسم می‌خورم بازیکنان استقلال کم کاری نکردند

مرادمند: قسم می‌خورم بازیکنان استقلال کم کاری نکردند
مدافع استقلال گفت: ذره‌ای فکر نکنید که بچه‌های استقلال تلاش نکردند، زحمت نکشیدند و خدای ناکرده کم کاری کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناکامی استقلال در جام حذفی و شکست برابر پرسپولیس در دربی فینال سبب شده تا حواشی کبود و عجیبی پیرامون این تیم به راه بیفتد. در همین رابطه محمدحسین مرادمند مدافع استقلال که در آخرین لحظات وقت اضافه دربی ۱۰۱ گل استقلال را وارد دروازه پرسپولیس کرد، با انتشار پستی در فضای مجازی به حواشی اخیر و اتهام کم‌کاری بازیکنان استقلال واکنش نشان داد. مرادمند در این باره نوشت :

حالا که چند روز از آن بازی گذشته راحت‌تر با شما صحبت می‌کنم. از روزی که تمام انگیزه، هدف و برنامه ما این بود که شما را خوشحال کنیم، خدای بزرگ می‌داند که همه بچه‌های تیم، تاکید می‌کنم همه بچه‌های تیم می‌خواستند دربی را ببریم و با شما جشن بگیریم ولی نشد اما به عنوان یک عضو کوچک استقلال از شما هواداران عزیز خواهش می‌کنم ذره‌ای فکر نکنید که بچه‌های استقلال تلاش نکردند، زحمت نکشیدند و خدای ناکرده کم کاری کردند. این مساله را به همان احساس پاک شما که دقیقه ۱۰۰ با چشمانم دیدم و از خود بی خود شدم، قسم می‌خورم.

به خاطر حمایت جانانه‌ای که از من و ما کردید ممنونم و دست‌تان را می‌بوسم، سرم را مقابل شما پایین می‌آورم و به همه شما عزیزان تعظیم می‌کنم، بابت داشتن حامیانی چون شما که با معرفت ترین هستید به خودم می‌بالم و به استقلالی بودنم افتخار می‌کنم و از خداوند بزرگ ممنونم که همیشه به دلم نگاه کرده، مثل همیشه باز هم زمزمه می‌کنم که خدایا چنان کار سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه