اخبار داغ

ساپینتو از استقلال شکایت می‌کند/ یک پرونده جدید در فیفا

ساپینتو از استقلال شکایت می‌کند/ یک پرونده جدید در فیفا
سرمربی سابق استقلال قصد دارد از این باشگاه ایرانی به فیفا شکایت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ریکاردو ساپینتو سرمربی سابق استقلال قصد دارد از این باشگاه به فیفا برای دریافت مطالباتش شکایت کند.

ساپینتو پیش از این و در طول فصل گذشته بارها اعلام کرد که هشت ماه است حقوقی از استقلال دریافت نکرده است. در صورت شکایت این مربی به فیفا، پرونده جدید و احتمالاً سنگینی علیه استقلال باز می‌شود که حتی می‌تواند شرایط مالی این باشگاه در فصل آینده را تحت تاثیر خود قرار بدهد.

رسانه‌های کشور پرتغال از جمله روزنامه رکورد و وب سایت پابلیکو با اشاره به این اتفاق برای ساپینتو، اظهارنظر این مربی پرتغالی و شکایت او به فیفا را هم منعکس کرده‌اند.

رکورد در این ارتباط نوشت: ریکاردو سا پینتو روز چهارشنبه از جدایی اش از استقلال ایران خبر داد، باشگاهی که حدود یک سال در آن سپری کرد و برای آن یک سوپرجام را به دست آورد. سرمربی پرتغالی در بیانیه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، گفت که در باشگاه ایرانی با چالش‌هایی مواجه شده است که دیگر نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت، از جمله بی‌احترامی برخی از حریفان، ۸ ماه حقوق معوقه و تصمیم‌های مشکوک داوران و کمیته انضباطی. ساپینتو تضمین داد که پیشنهادی برای ادامه حضور در استقلال دریافت نکرده است و قصد دارد برای حل این مشکل به مراجع قضایی (فیفا) مراجعه کند و افزود: این تصمیم منعکس کننده احساس من در مورد باشگاه و هواداران نیست. این اقدامی است که برای تصحیح اشتباه و اجرای عدالت برداشته شده است.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه