اخبار داغ

حضور وزیر ورزش در آخرین تمرین تیم ملی هندبال؛

هاشمی: مردم بهترین قاضی هستند/ پاکدل: پسر کیومرث هاشمی هندبالیست است

هاشمی: مردم بهترین قاضی هستند/ پاکدل: پسر کیومرث هاشمی هندبالیست است
وزیر ورزش و جوانان ساعتی پس از رای اعتماد مجلس در اردوی تیم ملی هندبال حضور یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آخرین تمرین تیم ملی هندبال پیش از اعزام به بازیهای آسیایی با حضور وزیر ورزش و جوانان و اصحاب رسانه برگزار شد.

در جریان آخرین تمرین تیم ملی هندبال پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو، کیومرث هاشمی در نخستین بازدید پس از اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی در محل کمپ تیم ملی حضور یافت و با علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال و اعضای تیم‌ ملی به گفت‌وگو پرداخت.

پاکدل: پسر کیومرث هاشمی هندبالیست است

پاکدل در ابتدای این بازدید ضمن‌ تبریک به هاشمی بابت رای اعتماد مجلس به او، اظهار داشت: چند روز پیش برخی اعضی هندبال از عدم توجه مسئولان گلایه‌مند بودند و به همین خاطر صحبت‌هایی انجام شد تا خوشبختانه وزیر جدید ورزش در اولین بازدیدش به دیدار هندبالیست‌ها آمد چرا که پسر کیومرث هاشمی جزو بازیکنان هندبال است و قطعا توجه ویژه‌ای به این رشته خواهند داشت.

رئیس فدراسیون هندبال افزود: متاسفانه باشگاه‌های اروپایی به برخی لژیونرهای‌مان مجوز حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو را ندادند و به همین خاطر کار بسیار سختی در هانگژو خواهیم داشت.

وی افزود: امشب تیم ملی هندبال اعزام خواهد شد و هرچند با مشکلات زیادی از جمله غیبت ۳ بازیکن کلیدی مانند نوروزی‌نژاد، اورعی و موسوی را به دلایل مختلف نداریم، آن هم در شرایطی که در گروه مرگ قرار داریم. امیدوارم با همت بچه‌ها بتوانیم بازی‌های خوبی انجام دهیم.

رئیس فدراسیون هندبال درباره حضور در انتخابی المپیک بیان کرد: کارمان در انتخابی المپیک‌ بسیار سخت است زیرا آسیا تنها یک سهمیه دارد و با حضور تیم‌های قدرتمندی مانند بحرین و قطر کار بسیار دشواری داریم.

هاشمی: مردم بهترین قاضی هستند

کیومرث هاشمی وزیر جدید وزارت وررش و جوانان هم در جریان این بازدید گفت: بازی‌های آسیایی به عنوام المپیک آسیایی هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود و کسب افتخار در این بازی‌ها برای ورزش کشور اهمیت زیادی دارد. یک زمانی بدنه تیم ملی از ۴-۵ استان بود، اما با تلاش‌های پاکدل و روسای قبلی فدراسیون هندبال شاهدیم که هندبال در سراسر کشور گسترش پیدا کرده و در حال حاضر بازیکنانی از استان‌های مختلف در تیم‌ملی هستند.

وی افزود: ما هم می‌دانیم که تیم ملی هندبال در گرور مرگ بازی‌های آسیایی حضور دارد، اما ما از شما بازیکنان می‌خواهیم با نهایت توان‌تان بازی کنید، زیرا مردم بهترین قاضی هستند و مسلما هیچ تلاشی بدون پاسخ نخواهد ماند. وظیفه بازیکنان تمرین کردن و گوش کردن به نکات کادرفنی است و امیدارم بهترین نتایج را کسب کنید.

وویوویچ: برای کسب مدال به بازی‌های آسیایی نمی‌رویم

وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی هندبال در جریان این تمرین خطاب به هاشمی گفت: بابت اینکه امروز به عنوان وزیر ورزش انتخاب شدید به جنابعالی تبریک می‌گویم و خوشحالم که فردی از خانواده هندبال در این پست حضور دارد.

وی افزود: در گروه مرگ هستیم و مسلما برای کسب مدال به بازی‌های آسیایی نمی‌رویم، اما قول می‌دهم که در هر بازی برای پیروزی بجنگیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه