اخبار داغ

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد:

ایجاد شکاف عمیق بین اپوزیسیون‌های ایران در خارج از کشور/ دروغ پردازی‌ها باعث کاهش اعتماد به شبکه‌های معاند شد

 ایجاد شکاف عمیق بین اپوزیسیون‌های ایران در خارج از کشور/ دروغ پردازی‌ها باعث کاهش اعتماد به شبکه‌های معاند شد
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مسئله اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور وضع تاسف بار و ضعف های بنیادی زیادی دارند و به عنوان یک اپوزیسیونِ یک نظام مستحکم نیستد.

ن اصر ایمانی درگفتگو با خبرنگار سیاسی راه دانا با اشاره به فرا رسیدن سالگرد مهسا امینی و عدم استقبال براندازان از فراخوان‌ها اظهار کرد: با توجه به فراخوان هایی که برای از بین بردن آرامش و امنیت کشور  داده شد ولی تا به امروز شاهد  اغتشاش توسط معترضین در خیابان ها نبودیم  و امید وار هستیم در روز های آینده نیز همینطور آرامش در کشور حاکم باشد.

وی افزود: نیروهای ضد امنیت در خارج از کشور نیز با توجه به اینکه مبالغی را از کشور های غربی دریافت می‌کنند وظایفی دارند و به خیال خودشان مردم را به خیابان ها کشانده اند.

ایمانی در ادامه سخنان خود به ایجاد شکاف در بین اپوزیسیون ها  اشاره کرد و گفت: مسئله اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران  در خارج از کشور وضع تاسف باری دارد. افرادی که به عنوان سر دبیران اپوزیسیون ها انتخاب می‌شوند ضعف ها ی بنیادی زیادی دارند به عنوان یک اپوزیسیونِ یک نظام مستحکم نیستد.

وی افزود:  عمده دبیران اپوزیسیون ها نیز اختلاف نظر های جدی در راهبردها دارند و مبنای واحدی نیز برای جایگزین نظام سرنگون شده ندارند ؛ بنابر این اختلافات بین آنها ضعف بنیادی، انتخاب رهبران ناقابل و مشکلات مبانی، باعث می‌شود هیچ وقت نتوانند در کنار هم باشند.

ایمانی در ادامه تاکید کرد: یکی از دلایلی هم که امسال شاهد اغتشاش برای مرگ مهسا امینی نبودیم، نبودن یک اپوزیسیون واحد که قابل اتکا باشد، بود. بنابراین نیروهایشان نیز در خیابان ها نیامدند.

کارشناس مسائل سیاسی در پایان سخنان خود درباره دروغ های شبکه های خارجی فارسی زبان طی یک سال گذشته برای مرگ مهسا نیز بیان کرد : در سال گذشته به دلیل هیجاناتی که ایجاد شده بود دروغ ها بسیار تاثیرگذار و قابل باور بود، هرچقدر رسانه های داخل کشور و مقامات رسمی تکذیب می‌کردند به دلیل فضای هیجانی  تاثیر گذار نبود و گوش شنوایی وجود نداشت به تدریج مخصوصا ۶ ماه اول امسال خیلی از دروغ ها بر مردم آشکار شد و یکی دیگر از دلایلی که امسال  شاهد اغتشاش نبودیم همین دروغ پردازی هایی بود که در چند روز اخیر آشکار شد و دیگر کسی به حرف های شبکه های معاند اعتنایی نکرد .

  

 

 

    

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه