اخبار داغ

صحبتهای دروازه‌بان کهنه‌کار و باتجربه تیم ملی هندبال درباره گلایه هایش به وزیر؛

سیاوشی: هر ورزشکاری بگوید پاداش و مسائل مالی برایش مهم نیست، دروغ است/ حقمان را بدهند

سیاوشی: هر ورزشکاری بگوید پاداش و مسائل مالی برایش مهم نیست، دروغ است/ حقمان را بدهند
دروازه‌بان کهنه‌کار و باتجربه تیم ملی هندبال گفت: هر ورزشکاری بگوید پاداش و مسائل مالی برایش مهم نیست، از نظر من دروغ است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز گذشته محمد سیاوشی دروازه‌بان کهنه‌کار و باتجربه تیم ملی هندبال کشورمان در حاشیه بازدید کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان از آخرین تمرین هندبالیست‌های ایرانی پیش از اعزام به دهکده بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، انتقادات متفاوت و بسیاری داشت.

سیاوشی پس از صحبت با وزیر جدید ورزش و جوانان در جمع ملی‌پوشان، در گفت‌وگو با دانا راجع به انتقاداتی که داشت، اظهار کرد: متاسفانه آن‌طور که باید از هندبال حمایت نشده. فدراسیون در حد توان خود به ملی‌پوشان رسیدگی کرده و کمک‌هایی صورت گرفته اما از وزارت ورزش و جوانان انتظارات دیگری می‌رفت که تاکنون برآورده نشده‌است.

وی در ادامه بیان داشت: روی صحبتم با وزارت قبلی ورزش و جوانان است که پس از مسابقات جهانی و انتخابی المپیک، به ما قول‌های زیادی دادند که هیچ‌کدام از آن‌ها علی‌رغم پی‌گیری‌های فدراسیون هندبال، انجام نشده و عملاً حمایتی صورت نگرفته است.

سیاوشی درباره این حمایت‌ها عنوان داشت: برای مثال وزیر قبلی به ما گفت که مدیرعامل شرکت ایران‌خودرو رفیقم است و برای‌تان حواله دریافت خودروی داخلی می‌گیرم. ما هم گفتیم حالا که به فوتبالیست‌ها حواله خودروی خارجی داده‌اند، لااقل به ما داخلی‌اش را بدهند که اگر شما ماشینی دیدید، ما هم دیدیم!

دروازه‌بان تیم ملی هندبال هم‌چنین راجع به این که اکنون چه انتظاری از وزیر جدید دارند، تاکید داشت: این که هر ورزشکاری بگوید پاداش و مسائل مالی برایش مهم نیست، از نظر من دروغ است. ما هم شغل و کارمان این است و زندگی‌مان از راه پاداش‌ها و درآمدهای این‌چنینی می‌گذرد. انتظار داریم حق‌مان را بدهند و ما هم پرچم کشورمان را با افتخار بالا ببریم.

سیاوشی نهایتاً در رابطه با این که در لیست ۵ سهمیه پروازی بیزنس‌کلس به هانگژو هست یا نه، گفت: نمی‌دانم، به ما چیزی نگفته‌اند!

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه