اخبار داغ

با حکم رهبر انقلاب «حسین دهقان» رئیس بنیاد مستضعفان و «پرویز فتاح» رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) شدند

با حکم رهبر انقلاب «حسین دهقان» رئیس بنیاد مستضعفان و «پرویز فتاح» رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) شدند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی رئیس بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را منصوب کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی انتصاب آقای پرویز فتاح به ریاست ستاد اجرائی فرمان امام(ره)، حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی آقای حسین دهقان را به ریاست بنیاد مستضعفان منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
جناب آقای حسین دهقان دام توفیقُه

با انتقال جناب آقای فتاح به ستاد اجرائی فرمان امام و با تقدیر و تشکر از مدیریت مسئولانه و پرتلاش ایشان در جهت خدمت به محرومان، جنابعالی را که از سوابق برجسته‌ای در مدیریت‌های کلان برخوردار می‌باشید، به ریاست بنیاد مستضعفان منصوب می‌کنم.

مهمترین توصیه‌ی اینجانب توانمندسازی اقشار ضعیف، و به‌کار گرفتن این امانت ملی برای آبادانی و پیشرفت در مناطق محروم، و به‌کارگیری نیروهای جوان و متخصص انقلابی و جهادی با رعایت بندهای اقتصاد مقاومتی است، توفیقات شما را از خداوند متعال خواستارم.

همچنین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی آقای سید پرویز فتاح را به ریاست ستاد اجرائی فرمان امام منصوب و از خدمات باارزش آقای دکتر مخبر تشکر کردند.

متن حکم رهبر انقلاب به‌شرح زیر است:

جناب آقای مهندس سیّد پرویز فتاح دام توفیقه، ستاد اجرائی فرمان امام در شمار نهادهای پربهره برای کشور و از یادگارهای بابرکت امام راحل رضوان الله علیه است. در سال‌های اخیر با ابتکارها و تلاش‌های پرثمر جناب آقای دکتر مخبر این نهاد به جایگاه برجسته‌ای در خدمت‌رسانی چندجانبه به کشور و رفع محرومیت و سازندگی و سلامت دست یافت، اکنون با کناره‌گیری ایشان، ریاست ستاد اجرائی را به جنابعالی که دارای تجربیات باارزشی در خدمت به محرومان در کمیته‌ی امداد و بنیاد مستضعفان می‌باشید، می‌سپارم.

وظیفه‌ی اصلی این ستاد، رفع محرومیت‌های اقشار ضعیف و توانمندسازی آنان و رسیدگی به مناطق محروم است. برنامه‌ریزی براساس خطوط اصلی مذکور در پیوست این حکم و پیگیری جدی کارها را از شما انتظار دارم، لازم می‌دانم از خدمات باارزش جناب آقای مخبر صمیمانه تشکر کنم.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه