اخبار داغ

سوده نجفی در گفتگو با دانا مطرح کرد؛

انتخابات، تجلی مردم‌سالاری و راه اصلاح در کشور

انتخابات، تجلی مردم‌سالاری و راه اصلاح در کشور
عضو شورای شهر تهران گفت: انتخابات یکی از راه های ایجاد وحدت ملی است که همه جریانات و گروه های سیاسی باید در این راستا تلاش کنند و اگر انتقاداتی هم دارند باید از این طریق پیگیری و به دنبال اصلاح آن باشند.

سوده نجفی، معاون بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انتخابات تجلی مردم سالاری است که راه اصلاح برخی از کاستی ها و مشکلات که در کشور وجود دارد از این مسیر می باشد. انتخابات یکی از راه های ایجاد وحدت ملی است که همه جریانات و گروه های سیاسی باید در این راستا تلاش کنند و اگر انتقاداتی هم دارد باید از این طریق پیگیری و به دنبال اصلاح آن باشند.

وی ادامه داد: آنچه که مهم است برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت بالا و ایجاد یک مجلس قوی و پویا می باشد که خوشبختانه بر اساس آنچه که مسئولین ستاد انتخابات کشور از سوی رسانه ها اعلام کرده اند رقابت در همه حوزه های انتخاباتی شکل گرفته است.

نجفی افزود: انتخابات یکی از موضوعات در ایران است که برخی از کشورها از ابتدا تلاش داشته و دارند تا آن را بی اهمیت نشان دهند که با توجه به تبلیغاتی که  در این خصوص صورت گرفته مشارکت حداکثری مردم می تواند خط بطلانی بر ماه ها تلاش و تبلیغ علیه نهاد انتخابات در ایران باشد.

سوده نجفی گفت: هرگاه ملت ایران در صحنه های مهم همچون انتخابات که حق قانونی آنها برای تعیین نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی است مشارکت حداکثری داشتند این پیام را به سایر کشورها مخابره کردند که پای اهداف خود مبنی بر مخالفت با هرگونه دخالت در امور کشور ایستاده اند و راه اصلاح را انتخابات می دانند.

عضو شورای شهر تهران گفت: تحریم و عدم مشارکت در انتخابات هیچگاه راهگشا نبوده و در گذشته نیز دیدیم افراد و گروه هایی که اقدام به تحریم انتخابات و عدم مشارکت در آن کرده بودند موضع خود را تغییر دادند و حضور فعالی در انتخابات داشتند که منجر به حضور افراد مورد حمایت آنها در امور اجرایی و تقنینی شد بنابراین راه اصلاح برخی از کاستی هایی که وجود دارد انتخابات است و نباید نهاد انتخابات را در کشور تضعیف نمود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه