اخبار داغ

شاهچراغی در گفتگو با دانا:

اطمینان می دهیم انتخابات در امنیت، مشارکت و رقابت بالا برگزار خواهد شد

اطمینان می دهیم انتخابات در امنیت، مشارکت و رقابت بالا برگزار خواهد شد
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: به مردم این اطمینان را می دهیم که انتخابات با رقابت بیشتر، امنیت بهتر، سلامت بالاتر و مشارکت قوی تر برگزار خواهد شد.

محمدتقی شاهچراغی، معاون سیاسی وزیر کشور در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه در سراسر کشور مردم خود را برای مشارکت در انتخابات آماده کردند، گفت: با وجود تمام دشمنی ها، مردم همیشه در میدان حضور داشته و نقش آفرینی کردند، در 11 اسفند نیز مانند گذشته حضور موثر خواهند داشت.

وی با اشاره به نقش بی بدیل رهبر انقلاب در هدایت کشتی انقلاب عنوان کرد: هر آنچه در میدان عمل می بینیم برگرفته از توصیه های رهبر انقلاب و به واسطه مردم است، ملت در 11 اسفند یکی دیگر از افتخارآفرینی های خود را رقم خواهد زد.

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه تلاش دشمن در حالی است که همیشه ملت به دشمنان پاسخ منفی دادند گفت: سر و صدای دشمنان و هزینه آنها برای ایجاد یاس و ناامیدی در مردم نشان می دهد که آنها می دانند مردم در انتخابات مشارکت خواهند کرد به طوری که هر میزان به روز انتخابات نزدیک می شویم، مشارکت سیر صعودی پیدا می کند.

شاهچراغی با بیان اینکه پیش بینی می کنیم براساس راهبردهای تعیین شده از سوی رهبری انتخابات پرشوری خواهیم داشت گفت: به مردم این اطمینان را می دهیم که انتخابات با رقابت بیشتر، امنیت بهتر، سلامت بالاتر و مشارکت قوی تر برگزار خواهد شد.

 

مقداد ذکی زاده

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه