اخبار داغ

واکنش قهرمان آسیا به یک اتفاق تلخ؛

دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان| دختر باد به انگلیس نمی رود/ فصیحی: جا ماندم بدون خطا و تقصیر

دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان| دختر باد به انگلیس نمی رود/ فصیحی: جا ماندم بدون خطا و تقصیر
قهرمان دوهای سرعت زنان ایران از حضور در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان باز ماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرزانه فصیحی دونده سرعتی ایران که ورودی رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان را به دست آورده بود از  حضور در این رقابت‌ها بازماند.

او در پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود در این باره نوشت: «از یک مسابقه دیگر هم جاماندم؛ قهرمانی جهانی. بدون اینکه خطایی کرده یا تقصیری داشته باشم. شاید درک ارزش حضور و سختی کسب ورودی مسابقات قهرمانی جهان برای عده‌ای قابل لمس نباشد اما من هیچوقت بابت آن نه پاداش خواستم، نه حواله‌ای و نه اینکه خبرش را در سایت فدراسیون بزنند. بدون هیچ توقع و انتظاری حتی یک لوح تقدیر ساده.

من در سال‌های اخیر یاد گرفتم سطح توقعاتم را تا حد زیر صفر پایین بیاورم و امروز با وجود این حجم از ناملایمتی و نادیده گرفته شدن‌ها باز هم ادامه دادم. من فقط توقع داشتم در آماده‌ترین سال ورزشی‌ام و بعد از رکوردشکنی بروم با بزرگان جهان مسابقه بدهم و کاری کنم که در تاریخ ورزش بی‌سابقه بوده است اما این اجازه به من داده نشد. دلیلش دیگر برایم مهم نیست که چرا اینگونه شد چون بار اول نیست و بار آخر هم نخواهد بود اما حالا پرچم ایران در محل مسابقات نیست.

از وقوع اتفاق بی‌سابقه در تاریخ ورزش کشور جلوگیری شد و ناراحت کننده‌ترین اتفاق اینکه زحمات، تلاش و رویاهای یک ورزشکار زیر پا له شد. هیچ کاری از دستم برنمی‌آید. چند روز ناراحتی می‌کنم، به خودم می‌آیم و ادامه می‌دهم. این روتین ۱۵ سال سابقه ورزش من بوده است.»

پس از جا ماندن فصیحی از رقابتهای دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان، فدراسیون دوومیدانی صادر نشدن ویزا را دلیل عدم حضور فصیحی در قهرمانی جهان عنوان کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه