اخبار داغ

اسماعیلی:

سزای ریختن خون زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی صهیونیسم جهانی است

سزای ریختن خون زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی صهیونیسم جهانی است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران را محکوم کرد و گفت: سزای ریختن خون زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی صهیونیسم جهانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران را محکوم و شهادت هفت مستشار ایرانی را تسلیت گفت.

مشروح متن این‌پیام در ادامه می‌آید؛

«قَاتِلُواْ الَّذِینَ یَلُونَکُم مِّنَ الْکُفَّارِ وَلْیَجِدُواْ فِیکُمْ غِلْظَةً

هم زمان با اجتماع پرشور مدافعان حرم در سالروز شهادت امیرالمومنین (ع)، پیشکسوتان جهاد و سلحشوران مقاومت بار دیگر با خون خویش شهادت دادند که هرگز از پیکار علیه ستم دست برنمی‌دارند.

بی‌تردید سزای ریختن خون‌های پاک زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی_صهیونیسم جهانی است و تا تحقق آن، مبارزه بی‌امان ما ادامه دارد.

اینجانب با تبریک و تسلیت به خانواده‌های شهدای سرافراز جبهه مقاومت که در حمله تروریستی رژیم اشغالگر قدس به کنسولگری کشورمان در دمشق به دیدار حق شتافتند، اعلام می‌کنم که مانند گذشته از هیچ اقدام و ابتکار فرهنگی و رسانه‌ای برای تبیین وحشی‌گری‌های بی‌سابقه صهیونیستی دریغ نخواهیم کرد.

امروز بر ملت آگاه ایران بیش از گذشته روشن است که چگونه صهیونیسم جهانی کمر به قتل آزادگان جهان و پابرهنگان بی‌دفاع عالم بسته است.

ما یقین داریم که این صفحات خون‌بار در تاریخ تلخ و شرم‌آور جهان، جز با پیروزی مجاهدان اسلام بسته نمی‌شود و این بزرگ‌ترین انتقام است؛ به حول و قوه الهی.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه