اخبار داغ

پیام معاون رییس‌جمهور در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران

پیام معاون رییس‌جمهور در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران
محمد اسلامی، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی حمله رژیم متجاوز صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی سازمان انرژی اتمی، محمد اسلامی، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی حمله رژیم متجاوز صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: همزمان با سالروز شهادت مولای متقیان حضرت امام علی علیه السلام و روزهایی که شاهد شکل‌گیری وحدت مسلمین جهان در برابر رژیم جعلی اسرائیل هستیم؛ متجاوزان صهیونیستی با نقض آشکار حقوق بین‌الملل و در اوج استیصال و شکست‌ راهبردی در برابر محور مقاومت، ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را هدف حمله خود قرار دادند و جمعی از فرزندان رشید انقلاب و ایران اسلامی را به شهادت رساندند.

این تجاوز آشکار که با هدف گسترش منازعات و تهدید صلح و امنیت جهانی انجام شد؛ نشان‌دهنده عدم محاسبات صحیح دستگاه صهیونیستی از وضعیت موجود منطقه و نیز دست و پا زدن‌های بیهوده در ادامه شکست‌های پیاپی می‌باشد که درنده‌خویی این رژیم منحوس را بیش از پیش برای جهانیان آشکار ساخته است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه