اخبار داغ

امیر موسوی:

اگر دشمنان اقدامی کنند با تجهیزات مهلک تری پاسخ خواهیم داد/ در آمادگی کامل هستیم

اگر دشمنان اقدامی کنند با تجهیزات مهلک تری پاسخ خواهیم داد/ در آمادگی کامل هستیم
فرمانده کل ارتش گفت: هر تجاوزی که به منافع کشور صورت گیرد با پاسخ محکم و پشیمان کننده‌ای رو به رو خواهد شد و اگر دشمنان اقدامی کنند با تجهیزات مهلک تری پاسخ خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه  مراسم روز ارتش در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر ما در یک حالت آمادگی برای مقابله با شرارت‌های احتمالی هستیم و آنچه در سراسر کشور امروز به نمایش گذاشتیم، بخش کوچکی از توانمندی‌ها بود و آن بخشی از تجهیزات که در حالت آماده باش هستند، در رژه حضور نداشتند.

وی افزود: آنچه شما امروز دیدید، گوشه‌ای از قدرت نیروهای مسلح برای دفاع از آرمان‌های کشور و ملت بود. هر تجاوزی که به منافع کشور صورت گیرد با پاسخ محکم و پشیمان کننده‌ای رو به رو خواهد شد و اگر دشمنان اقدامی کنند با تجهیزات مهلک تری پاسخ خواهیم داد.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح با توجه به دشمنانی که در کشور دارد در آمادگی همیشگی قرار دارند تا مأموریت‌ها را به بهترین نحو اجرا می‌کنند، گفت: همه می‌دانند که دشمنان ما چگونه پیشرفت‌های نیروهای مسلح ایران را رصد می‌کنند و به همین خاطر مدت‌ها زیادی است که رجزخوانی گزینه نظامی را کنار گذاشتند و به حرف‌های جدیدی روی آوردند.

فرمانده کل ارتش در پایان گفت: این روزها همه نیروهای ما در سنگرهای دفاعی آماده هستند تا در برابر احتمالی اقدام متقابل کنند و در آمادگی کامل هستیم تا مأموریت خود را به خوبی انجام دهیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه