اخبار داغ

محمد کریمی:

فتنه‌های بسیاری را پشت سرگذاشتیم تا به وعده صادق رسیدیم

فتنه‌های بسیاری را پشت سرگذاشتیم تا به وعده صادق رسیدیم
یک فعال رسانه‌ای گفت: فتنه های بسیاری را پشت سرگذاشتیم تا به وعده صادق رسیدیم. اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران ما را تا به امروز یاری کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همایش «شن ها مأمور خدا بودند» به مناسبت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس توسط موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور مسؤولان لشکری و کشوری امروز سه‌شنبه ۴ اردیبهشت در سالن بین المللی خلیج فارس موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

ملت‌های آزاده دنیا از خط مبارزه ملت ما با استکبار بهره می‌گیرند

در ابتدای این مراسم سردار نادر ادیبی مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: یکی از وظایف اصلی ما در مجموعه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازنمایی حوادث مهم دفاع مقدس است. در سیاستگذاری‌های اجرایی، برنامه‌هایی را در طول سال برای آشنایی مردم به ویژه جوانان با هدف جلوگیری از فراموشی و تحریف وقایع دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت در نظر گرفته‌ایم.

وی با اشاره به شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس افزود: به پشتوانه هوشیاری ملت ایران، امام عظیم شأن انقلاب و آیت اله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در طی این سال‌ها همچنان خط مبارزه ملت ما با استکبار و شیاطین پر رنگ تر شده و ملت‌های آزاده دنیا از آن بهره می‌گیرند و مسیر سعادتی که این انقلاب باز کرد، همچنان گشوده‌تر در حرکت است.

مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در ادامه سخنان خود گفت: موضوع شکست حمله نظامی آمریکا در طبس از آن وقایع تاریخی است که باید به دقت به آن پرداخته شود و تحلیل مناسبی از وضعیت مبارزه استکبار با ملت ایران را ترسیم کنیم که این کار در حال شکل گیری است و مهمترین نکته آن این است که این موضوع زنده باقی می‌ماند. هر روز ملت ما مستحکم‌تر به مسیر خود ادامه می‌دهد، مردم برای انتقال مفاهیم تاریخی به نسل‌های بعدی در این اماکن و مراکز مهم انقلاب حضور پیدا می‌کنند تا با مبانی اصلی انقلاب آشنا شوند و قوت قلب بیشتری پیدا کنند.

فتنه‌های بسیاری را پشت سرگذاشتیم تا به وعده صادق رسیدیم

ما از فتنه‌های بسیاری گذشتیم تا به وعده صادق رسیدیم

محمد کریمی فعال رسانه‌ای از سخنرانان دیگر این مراسم بود که گفت: امروز جنگی بزرگ‌تر از جنگ سخت برای گرفتن مرزها رخ داده است. جنگی فراتر از جنگ اقتصادی، فرهنگی و جنگ نرم. امروز در جنگ شناختی و ترکیبی قرار گرفته‌ایم که این میدان مستقیماا با تفکر و رسانه ارتباط دارد و اثرگذارترین گلوله‌ها در این عرصه، واژه‌ها هستند. ما امروز زیر بمباران اطلاعاتی عملیاتی هستیم که تا به امروز تجربه نشده است. امروز در میدان عملیات روانی برای جا به جایی اراده‌ها و دستکاری دستگاه محاسباتی ذهن‌ها اقداماتی انجام می‌شود که جز باور داشتن به اراده الهی نمی‌تواند آن را خنثی کند.

وی افزود: از آغازین روزهای نهضت انقلاب اسلامی دشمنان چند طرح را جلو بردند، اول همسو کردن حضرت امام (ره) با اهداف خود که به شکست انجامید، دوم ترور ایشان و متلاشی کردن انقلاب اسلامی که چندین طرح ترور برنامه‌ریزی شد، اما نهضت امام مورد عنایت و توجه حضرت حق بود و همه آن طرح‌ها ناکام ماندند. ما با وجود عملیات‌های نظامی موفقی که داشته‌ایم، اما نتوانسته‌ایم بر فضای مجازی آنطور که باید تسلط یابیم. سه حربه برای مقابله با انقلاب اسلامی از سوی دشمن به کار رفته که دهه‌ها سرمایه‌گذاری فکری، مالی و انسانی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است تا ما را به زانو درآورند. اولین آن حربه‌ها، تحریف است که نمی‌گذارد خبر خوبی از ایران منتشر شود. این حربه اجازه نمی‌دهد راز ایستادگی رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر عدم ورود واکسن فایزر به درستی تبیین شود و چیزی از میلیون‌ها بیماری که به خاطر عوارض این واکسن درگیر هستند، منتشر شود؛ همچنین حربه تحریف اجازه نمی‌دهد خبری از ۳۰ خط تولید واکسن ایرانی به گوش کسی برسد.

کریمی در پایان گفت: تحریف نمی‌گذارد کسی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن صحبت کند و با ترسی که ایجاد می‌کند اجازه نمی‌دهد کسی به میدان تبیین بیاید. تحریف و تخریب دست به دست هم داده‌اند تا مردم در جهت القائات آنها به خیابان‌ها بیایند. ما از فتنه‌های بسیاری گذشتیم تا به وعده صادق رسیدیم. توکل به خدا، اعتماد به نظام جمهوری اسلامی ایران و مردمی که فرسنگ‌ها از مسؤولان جلوتر هستند ما را تا به امروز یاری کرده است و در سایه تحریم‌ها، جنگ نرم و سخت و همه مشقت‌ها امروز به عنوان کشوری قدرتمند عضو باشگاه هسته‌ای و نظامی جهانی خود را مطرح کرده‌ایم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه