اخبار داغ

پس از برگزاری تمرین تیم ملی والیبال؛

پائز: در کمپ ریو همه امکانات لازم را داریم/ مسابقه با برزیل برای‌مان تمرینی عالی است!

پائز: در کمپ ریو همه امکانات لازم را داریم/ مسابقه با برزیل برای‌مان تمرینی عالی است!
سرمربی تیم ملی والیبال ایران با ابراز رضایت از امکانات کمپ تمرینی برزیل گفت: در این کمپ همه امکانات مورد نظر برای تمرین را در اختیار داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا؛ تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور شایسته در لیگ ملت‌های 2024 که از نیمه فروردین آغاز شده بود، روز شنبه 22 اردیبهشت در سالن فدراسیون والیبال به پایان رسید تا تیم راهی برزیل شود. کاروان تیم ملی والیبال ایران بامداد روز دوشنبه تهران را  ترک کرد و بعد از پروازی تقریبا ٢۶ ساعته راهی ریودوژانیرو برزیل شد.

ملی‌پوشان والیبال ایران که اردوی چند روزه خود را پیش از آغاز لیگ ملت‌ها در کمپ فدراسیون والیبال برزیل آغاز کرده‌اند، روز چهار شنبه 26 اردیبهشت تمرین توپی خود را در این کمپ پشت سر گذاشتند.

در تمرین امروز موریس موتا پائز سرمربی تیم ملی والیبال با حساسیت ویژه‌ای روی دریافت اول کار کرد. بر این اساس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. گروه اول شامل لیبروها و بازیکنان دریافت‌کننده با نظارت مستقیم پائز و با کمک دستگاه‌های مخصوص سرویس‌زنی دریافت اول را تمرین کردند. همچنین دیگر بازیکنان به تمرین سرویس پرداختند.

موریس موتا پائز پس از دومین تمرین توپی تیم ملی والیبال در ریودوژانیرو اظهار داشت: اینجا همه امکانات مورد نظر برای تمرین را در اختیار داریم.

وی با بیان این‌که تیم به خوبی به سفر سخت و کم خوابی واکنش نشان داده است، تصریح کرد: به رغم این‌که سازگاری با تفاوت زمانی بسیار سخت است، اما بازیکنان تمام تلاش خودشان را انجام دادند تا شرایط خوبی داشته باشند. همانطور که گفتم اینجا شرایط بسیار خوبی از هر لحاظ داریم و مشتاق برگزاری نخستین دیدار برابر برزیل هستم که امشب انجام می‌شود.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره کمک‌های برناردو رزنده سرمربی تیم ملی برزیل به تیم ایران، گفت: صحبت‌هایی انجام دادیم و امروز ماشین سرویس زنی را در اختیار تیم ایران قرار دادند.

وی در پایان گفت: در اینجا نهایت همکاری با تیم ملی والیبال ایران وجود دارد. ریو هستیم تا با تیم اصلی برزیل مسابقه دوستانه داشته باشیم. هرچند که بازی خیلی سخت و پر فشاری برای ایران است، اما تمرین عالی محسوب می‌شود. تیم‌ برزیل تیمی بسیار فوق‌العاده‌ای است.

گفتنی است تیم ملی والیبال ایران امروز ساعت ١٧ به وقت برزیل در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی والیبال این کشور خواهد رفت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه