اخبار داغ

 گزارش دانا از اختتامیه قرارگاه‌های جهادی سپاه تهران؛ 

سردار سلیمانی: طرح ملی «جهش تولید با مشارکت مردم» از مشکلات اقتصادی می‌کاهد

سردار سلیمانی: طرح ملی «جهش تولید با مشارکت مردم» از مشکلات اقتصادی می‌کاهد
 همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و اختتامیه قرارگاه‌های جهادی سپاه تهران به همت سازمان بسیج سازندگی و سپاه تهران کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز، چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت‌ماه در این همایش اظهار کرد: در این روزها سالگرد عملیات غرورآفرین آزادسازی خرمشهر است و لشکر حضرت محمد رسول‌الله نقش راهبردی در پیروزی این عملیات داشت.

وی افزود: در مرحله اول که ارتش بعث تلاش کردند این عملیات را از بین ببرند، اما گردان‌های لشکر حضرت رسول یک مقاومت باشکوهی علیه ارتش بعث صورت دادند.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: مجاهدات که از سپاه می‌بینیم این اطمینان به دست می‌آید که جهادگران امروز بدون تردید و با اطمینان بالا راه شهیدان را ادامه می‌دهند و خدمتگزار مردم هستند.

 سردار سلیمانی بیان کرد: انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران سخنان و گفتمان جدیدی را برای دنیا عرضه کرد، تردیدی در آن نیست. عده‌ای هستند که چشمانشان بر حقیقت بسته می‌ماند و این عده همواره اندک و فراموش می‌شوند. همه دنیا می‌دانند که انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی را دارد.

 وی ادامه داد: ما یک مرحله بیداری اسلامی را شاهد بودیم که عده‌ای منکر آن شدند، مردم بسیاری از کشورهای مسلمان از گفتمان انقلاب، بیدار شده‌اند و در حال گسترش است. رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بیداری در جهان اسلام گسترده و به بیداری جهان تبدیل شد که امروز نیز این بیداری لا در جهان مشاهده می‌کنید و عامل آن فرهنگ مقاومت و پایداری است.

 

 سردار سلیمانی بیان کرد: ما قبل از انقلاب هم ملت مسلمان و بیدار داشتیم، اما چون نظام ما طاغوت بود جلوه‌ای از انقلاب دیده نمی‌شد، اما بعد از انقلاب اسلامی ملت ایران متحول شد و تمامی خدمات جهادی آن دیده شد. وی افزود: در دوران دفاع مقدس زمانی که تمام دنیا از ارتش بعث حمایت می‌کردند، اما ملت بزرگ ایران در برابر این ارتش ایستادند و آن را شکست دادند، امروز دستاوردهای دفاع مقدس در تمامی تحولات جهانی از جمله وعده صادق دیده می‌شود؛ چراکه راهبرد حضور مردم در حل چالش‌ها بسیار اهمیت دارد.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: چالش اقتصادی که امروز دشمن برای ما ایجاد کرده است راه‌حل آن را رهبری تعیین نموده‌اند و آن اقتصاد مقاومتی و حضور و مشارکت مردم در امر اقتصاد است.

سردار سلیمانی عنوان کرد: ما ظرفیت‌های فراوانی برای عبور از چالش اقتصادی در اختیار داریم که از ظرفیت‌های دوران دفاع مقدس گسترده‌تر شده است؛ لذا باید از آن بهره‌مند شویم. وی تصریح کرد: باید ظرفیت‌های جهش تولید در تمامی شهرها را به دست بیاوریم تا از این طریق بتوانیم تحولات اقتصادی را در کشور ایجاد کنیم.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: طرح ملی جهش تولید با مشارکت مردم توسط بسیج سازندگی کشور و با کمک سپاه‌های استانی در حال تولید و آماده‌سازی است تا از این طریق بشود مشکلات اقتصادی کشور را حل کنیم. سردار سلیمانی ادامه داد: در این طرح باید بهره‌وری از ظرفیت‌های مختلف در تولید محصولات گفته شود و به آن پرداخته شود، ما در سازمان بسیج به‌صورت کامل در خصوص مشارکت مردم در میدان هستیم و به دنبال تحقق ایران قوی با اقتصاد قوی هستیم.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: جمهوری اسلامی ایران مردمی‌ترین نظام جهان است و دشمن هم به دنبال جدایی مردم از نظام بوده که همواره و همیشه در این عرصه شکست‌خورده است.
 

 فعالیت‌های جهادگران، محاسبات دشمن را برهم زده است
 

 در ادامه سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله تهران بزرگ، گفت: از تمام جهادگران که در ایام نوروز در عرصه محرومیت‌زدایی تلاش کردند صمیمانه تشکر می‌کنم.

 وی افزود: آنچه که ذهن دشمنان را درگیر کرده و محاسبات آن‌ها را دچار غلط کرده است همین اقدامات جهادی و خودجوش تمامی جهادگران است.

 فرمانده سپاه محمد رسول‌الله بیان کرد: زمانی که با تحریم به دنبال ضربه به اقتصاد کشور هستند، اما با اقتصاد مقاومتی و تلاش‌های جهادی محاسباتشان کاملاً بر هم می‌ریزد.

 سردار حسن‌زاده در پایان گفت: با حضور جهادی شما، دشمن به اهداف خود نمی‌رسد و این خود سبب می‌شود که اقتصاد ما پویا و فعال شود.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه