اخبار داغ

صحبتهای رییس فدراسیون والیبال در مجمع سالیانه؛

تقوی: من مستاجر فدراسیون والیبال هستم/ بیش از ۵۰ درصد در منابع مالی صرفه جویی کردیم

تقوی: من مستاجر فدراسیون والیبال هستم/ بیش از ۵۰ درصد در منابع مالی صرفه جویی کردیم
رئیس فدراسیون والیبال گفت: من رئیس فدراسیون والیبال نیستم بلکه یک مستاجر در فدراسیون هستم که به دنبال منافع شخصی نیستم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون که امروز (پنج‌شنبه 21 تیر) در سالن همایش های هتل هاله (لاله) شهر بانه استان کردستان برگزار شد، اظهار داشت: به نوبه خودم ایام شهادت سید و سالار شهیدان را تیسلت عرض می کنم و تشکر می کنم از مجموعه عزیزانی که از استان غیور کردستان برای برگزاری این مجمع تلاش کردند. همچنین تشکر از وزارت ورزش برای قبول پیشنهاد برگزاری مجمع در شهر بانه دارم.

وی با تاکید بر این‌که باید دست از تعریف برداریم، زیرا حال والیبال خوب نیست، گفت: اگر کاری هم می کنیم برای خودمان دسته گل نفرستیم. اگر پیروزی اتقاق افتاد برابر آمریکا و هلند در لیگ ملت‌ها زحمت همه اعضای خانواده والیبال بود.

رئیس فدارسیون والیبال با بیان این‌که وعده داده بودم که تمرکز را از روی تهران و شهرهای بزرگ کشور بردارم و عمل کردم چون والیبال متعلق به همه مردم ایران است، تصریح کرد: هر چند برگزاری مجمع در بانه سخت بود اما دلنشینی امروز قابل احساس است که روسای هیات‌ها از شرقی ترین و یا جنوبی ترین استان‌های کشور در این مجمع جضور یافتند. بازیکنان خوب تیم های ملی، مربیان و داوران و نماینده های ارزشمند باشگاه زحمت کشیدند و در مجمع که در شهر مرزی بانه برگزار شد، شرکت کردند.

تقوی تاکید کرد: قرار نیست قطار در بانه متوقف شود و باید به تمامی استان ها احترام بگذاریم تا آنها نیز به والیبال احترام بگذارند. همه زیر یک خیمه هستیم و مشترکات زیادی داریم. والیبال و خانواده والیبال محدود به یک زمین 9 در 9 نکنید. اگر افتخاری به دست می آید مربوط به زحمات همه عزیزان این خانواده است و جا دارد یادی کنیم از تمامی عزیزان که زحمت کشیدند. مانند مرحرم یزدانی خرم و محمدرضا داورزنی و …

وی با اشاره به نگرانی برخی‌ها برای والیبال و تقوی گفت: من به دنبال مقصر این اتفاقات نیستیم چون شعار و تفکر و برنامه هایم بر اساس همدلی است و در کنار هم بودند و جنگیدند است. اما اعضای مجمع باید مشکلات فدراسیون را بدانند. در یک تصمیم ساده و پر رمز و راز بیش از 50 درصد از هزینه‌های بلیت را کاهش دادیم. این تصمیم خیلی کار سختی بود زیرا زوایای آشکار و پنهانی داشت اما انجام شد، در زمینه خرید البسه نیز بیش از 60 درصد صرفه جویی کردیم. انتقاداتی شد اما درست نبود چون بهترین لباس های ایرانی را خریدیم.

رئیس فدراسیون والیبال در واکنش به برخی انتقادات درباره لزوم تغییرات در بدنه فدراسیون گفت: چه فایده ای دارد که افراد را تغییر دهیم. یک تیم کارشناسی آوردیم که ساختار جدید فدراسیون والیبال را ترسیم کنند. در حال حاضر مشکلاتی در این سیستم داریم و اگر افراد هم تغییر کنند هیچ فایده ای ندارد.

وی ادامه داد: من رئیس فدراسیون والیبال نیستم بلکه یک مستاجر در فدراسیون هستم که شما انتخاب کردید و به دنبال منافع شخصی نیستم.  خدا را شاکرم که بهترین ها در کنارم هستند و کمک می کنند. امیدوارم در کنار هم به زودی شاهد روزهای خوب والیبال باشیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه