اخبار داغ

از ژانویه با فدراسیون ایران مذاکره می‌کنیم؛

ده‌سا: از آینده‌مان در تیم ملی مطمئن نیستیم/ می‌خواهم در تمام جام‌های جهانی مربی‌گری کنم!

ده‌سا: از آینده‌مان در تیم ملی مطمئن نیستیم/ می‌خواهم در تمام جام‌های جهانی مربی‌گری کنم!
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از آینده خود با تیم ملی مطمئن نیستیم اما از ژانویه مذاکرات خود را با فدراسیون از سر خواهیم گرفت.
[

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ راجر ده‌سا، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان و دستیار کارلوس کی‌روش درباره جام جهانی ۲۰۲۲ اظهار داشت: جام جهانی همیشه یک تورنمنت ویژه است که باید بخشی از آن باشی. آرزو دارم که بتوانم در تمام جام‌های جهانی مربی‌گری کنم. بعد از جام جهانی ۳ روز در ایران بودیم و بعد به خانه برگشتیم. از آینده خود با تیم ملی مطمئن نیستیم اما از ژانویه مذاکرات خود را با فدراسیون از سر خواهیم گرفت.

وی در ادامه بیان داشت: امیدواریم سال آینده هم با تیم ملی ادامه دهیم. در حال حاضر، من این جا در خانه‌ام در کیپ تاون هستم تا کمی استراحت کنم و سپس به ژوهانسبورگ خواهم رفت و از روز جمعه با سوپراسپورت همکاری تلویزیونی انجام می‌دهم. بعد از جام جهانی تا پایان دسامبر در تعطیلات خواهم بود.

ده‌سا پیرامون نتایج تیم ملی در قطر عنوان داشت: ایران در گروه بسیار سختی قرار داشت و بازیکنان ما همیشه آن را بسیار سخت می‌دیدند. ما هم وقت کافی نداشتیم، چون بازیکن ما چند روز مانده به شروع بازی‌ها آمده بودند. این یک جام جهانی متفاوت با سایر مسابقات بود.

مربی تیم ملی در پایان گفت: تیم ما عمدتاً از بازیکنان بومی تشکیل شده بود اما این یک تجربه مهم برای آن بازیکنانی بود که در مقابل فوق ستاره‌های لیگ برتر انگلیس، آمریکا مانند گرت بیل قرار گرفتند. می خواستیم با راهیابی به مرحله حذفی تاریخ سازی کنیم اما نتوانستیم.

,
,
,
,
,
,
]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه