نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، گفت: برای مقابله با تجارت غیرقانونی سلاح‌های کوچک و سبک باید رویکرد جامعی اتخاذ شود که به هر دو دیدگاه عرضه و تقاضا بپردازد.

عملیات پهپادی گسترده حزب‌الله لبنان در شمال فلسطین اشغالی

حزب‌الله لبنان در بیانیه‎ای از حمله پهپادی گسترده به پایگاه توپخانه‌ای و محل استقرار نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.


وقوع درگیری‌های مسلحانه در کرانه باختری

حملات نظامیان صهیونیست به شهرها و بخش‌های مختلف کرانه باختری طی بامداد امروز با درگیری با ساکنان این مناطق همراه شد.


پوتین: روسیه از کره‌شمالی در برابر غربی‌های خائن حمایت می‌کند

ولادیمیر پوتین در آستانه سفر به کره‌شمالی، از پیونگ‌یانگ بابت حمایت‌ها و دوستی‌اش قدردانی کرده و قول داد که به این کشور در تلاش‌هایش برای استقلال کمک کند. پوتین همچنین مخالفتش را با تحریم‌های کره‌شمالی اعلام کرد.


انصارالله: تروریسم آمریکایی حامی «جنایات قرن» اسرائیل است

سخنگوی انصارالله تاکید کرد که جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه، جنایات قرن است که با حمایت تروریسم آمریکایی صورت می‌گیرد.


کابینه جنگ رژیم صهیونیستی منحل شد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بنیامین نتانیاهو امروز دوشنبه کابینه جنگ را منحل کرد.


تحولات اوکراین|شکست زلنسکی در جلب حمایت جهان جنوب

خودداری ۱۰ کشور از امضای بیانیه پایانی اجلاس سوئیس، شرط زلنسکی برای مذاکره با روسیه، تاکید بر لزوم آزادی تمامی اسرا، اعزام ۲.۷ هزار زندانی اوکراینی به جبهه و پیشنهاد مجارستان برای میانجیگری بین اتحادیه اروپا، کی‌یف و مسکو، از …


ناوشکن آمریکایی را با موشک بالستیک هدف قرار دادیم

سخنگوی نیروهای ارتش یمن از سه عملیات این کشور علیه آمریکا و کشتی‌های مرتبط با رژیم اسرائیل در دریای سرخ و دریای عرب خبر داد.


جنگ غزه نبرد علیه کودکان است

سخنگوی صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) بامداد دوشنبه در اظهاراتی با وخیم خواندن وضعیت کودکان فلسطینی در غزه، جنگ در این باریکه را نبرد علیه کودکان عنوان کرد.


کرزی: توسعه و استقلال کشور در گرو آموزش همگانی است

رئیس جمهور سابق افغانستان در پیامی عیدانه تأکید کرد برای شکوفایی، توسعه و استقلال این کشور، باید فرصت برابر برای آموزش همگانی دختران و پسران افغانستان فراهم گردد.


حمله عجیب نتانیاهو به ارتش اسرائیل

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه فرار رو به جلوهای خود اینبار با ارتش رژیم صهیونیستی درگیر شد و اعلام کرد، آنچه که آنها در مورد آتش بس تاکتیکی اعلام کرده‌اند ربطی به وی ندارد.