بهره‌برداری از طرح تکمیل آبرسانی به گرمسار و نیروگاه تجدیدپذیر خورشیدی

طرح تکمیل آبرسانی به شهرستان گرمسار با هدف ارتقای کیفیت و پایداری آب شرب و نیروگاه تجدیدپذیر خورشیدی در استان سمنان با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.


نظر رهبر انقلاب درباره ادغام ارتش چه بود؟

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز ارتش در گفت‌وگویی به بررسی عملکرد ارتش در سال‌های بعد از انقلاب و تفاوت‌های بنیادین آن با ارتش پیش از انقلاب پرداخته است.


پیام تسلیت سردار قاآنی به هنیه

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس شهادت شماری از فرزندان و نوه‌هایش را تسلیت گفت.


وزیر امور خارجه ایران عازم نیویورک شد

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست عالی شورای امنیت سازمان ملل در ارتباط با موضوع فلسطین به نیویورک سفر کرد.


ورود دادگاه کیفری فدرال آرژانتین به موضوع انفجار ساختمان آمیا ناشیانه است

ناصر کنعانی تاکید کرد: ورود دادگاه کیفری فدرال آرژانتین به موضوع انفجار ساختمان آمیا و اعلام نظر نهایی درباره انگیزه‌ها و عوامل اصلی انفجار، اقدامی ناشیانه و به‌دور از حزم حقوقی ـ قضایی است.


رئیس ستاد مرکزی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و بزرگداشت شهدای هفتم تیر منصوب شد

حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی دکتر غریب آبادی را به سمت رئیس ستاد مرکزی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکائی و بزرگداشت شهدای هفتم تیر منصوب کرد.


ساختار دولت نیازمند تحول و تغییر نقش از متصدی به سیاست گذار است

دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: ساختار دولت نیازمند تحول و تغییر نقش از متصدی به سیاست‌گذار است و تصدیگری باید به مردم و بخش خصوصی واگذار شود.


اوجی: امسال در رشد تولید نفت و گاز رکورد می‌زنیم

وزیر نفت گفت که تلاش این وزارتخانه، ثبت رکورد تولید نفت و گاز طی سال جاری است.


جبلی: عملیات «وعده صادق» پُر از دستاورد بود؛ ضربه‌پذیر بودن اسرائیل ثابت شد

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: عملیات «وعده صادق» برای کشور و نیروهای مسلح ما و هم‌چنین جبهه مقاومت پُر از دستاورد بوده و پوشالی و ضربه‌پذیر بودن اسرائیل را ثابت کرد.


مرتضوی: ۹۰ درصدی دهک‌های کم درآمد از کالابرگ الکترونیکی استقبال کردند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استقبال از کالابرگ الکترونیکی را به ویژه در دهک‌های کم درآمد اول تا سوم بالای ۹۰ درصد اعلام کرد و گفت: بر اساس پیش بینی در مرحله سوم اجرای این طرح، متقاضیان به حدود …