هوش مصنوعی و آینده مبهم مترجمان!

در حالی که برخی مترجمان از ابزارهای هوش مصنوعی برای کار خود استفاده می‌کنند، سه‌چهارم از این افراد معتقدند فناوری در حال ظهور تأثیر منفی بر درآمد آینده آنها خواهد گذاشت.


رویکرد داوری و جوایز اعطایی در جشنواره مدرسه عشق حمایتی خواهد بود

دبیر علمی هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق با اشاره برگزاری اختتامیه این رویداد، گفت: رویکرد داوری و جوایز اعطایی در جشنواره مدرسه عشق حمایتی خواهد بود.


ماهواره‌های متعددی آماده پرتاب داریم

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات اعلام کرد که ماهواره‌های متعددی در ساخت و آماده پرتاب داریم.


افتتاح دو مرکز تحقیقات و فناوری در حوزه تولید واکسن و ایمپلنت‌های ارتوپدی

مرکز تحقیقات و فناوری دو شرکت فعال در حوزه تولید واکسن های پلی ساکاریدی و ایمپلنت های ارتوپدی با حضور معاون اول و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور در پارک فناوری پردیس افتتاح شد.


۶۰۰ اثر در بخش هنری جشنواره مردمی مدرسه عشق مورد داوری قرار گرفت

داور بخش هنری جشنواره مدرسه عشق با اشاره به رویکردهای داوری در آثار هنری گفت: ۶۰۰ اثر در بخش هنری جشنواره مردمی مدرسه عشق با رویکرد محتوایی و تولیدی مورد داوری قرار گرفت.


جشنواره مدرسه عشق، روایت افتخارات ایران سرافراز به مردمی‌ترین شکل آن است

معاون فرهنگی، هنری سازمان بسیج با اشاره به ظرفیت های فرهنگی گفت: جشنواره مدرسه عشق، روایت افتخارات ایران سرافراز به مردمی‌ترین و هنری ترین شکل آن است.


رونمایی از «وبگاه بین‌المللی تحریم علمی رژیم نامشروع اسرائیل»/ مردانی: اساتید دانشگاههای جهان صهیونیست ها را تحریم علمی کنند

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در مراسم رونمایی از «وبگاه بین‌المللی تحریم علمی رژیم نامشروع اسرائیل» که از سوی مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاهها و با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان طراحی شده است، گفت: اساتید دانشگاههای جهان صهیونیست ها …


سرعت دانلود و آپلود این گوشی حتی از آیفون۱۵ بالاتر است!

این نتیجه‌گیری توسط شرکت Ookla مالک وب‌سایت معروف SpeedTest.net انجام شده است.


سامسونگ اپل را شکست داد

فصل اول ۲۰۲۴ بازه زمانی مناسبی برای اپل نبوده است؛ چرا که طبق گزارشی جدید، فروش آیفون‌های آن در این فصل با کاهش نزدیک به ۱۰ درصدی مواجه شده و در میان شرکت‌های مطرح، بیشترین کاهش فروش را تجربه کرده …


امضای قرارداد توسعه زیرساخت شهر هوشمند بین ایرانسل و شهرداری قائمشهر

با امضای قرارداد پروژه توسعه زیرساخت شهر هوشمند بین اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و فرمانداری و شهرداری شهرستان قائمشهر، فاز دوم عملیات اجرایی شبکه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارهای ایرانسل در این شهر، آغاز شد.