امضای تفاهم‌نامه ۳ وزارت‌خانه برای توسعه صنعت دانش‌بنیان

امروز و در نخستین رویداد ملی صنعت دانش‌بنیان، چهار تفاهم‌نامه همکاری میان وزارت صمت و زیر مجموعه‌های آن با وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت علوم و معاونت علمی ریاست جمهوری امضا شد.


افزایش ۲۶۰ درصدی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان در ۵ ماهه امسال

وزیر امور اقتصادی و دارایی از افزایش ۲۶۰ درصدی تسهیلات شرکت‌های دانش‌بنیان در پنج ماهه امسال خبر داد و گفت: تاسیس شرکت‌های سهامی عام پروژه در بخش دانش بنیان در دستور کار قرار گرفت.


ایجاد بازار ۱۵ همتی برای صنایع دانش بنیان/ برنامه‌ریزی برای ساخت دامپتراک داخلی

معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری از رونمایی از بسته‌ای جهت سرمایه گذاری خبر داد.


مکالمه رایگان و بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت هفته وحدت

ایرانسل به مناسبت هفته وحدت، هدیه و تخفیف ویژه‌ای را اعلام کرد. این هدیه و تخفیف، شامل مکالمه رایگان ایرانسلی و بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه با تخفیف ویژه است.


نمونه‌ای از یک سیارک برای اولین بار به زمین رسید

دانشمندان برای اولین بار نمونه‌ای از یک سیارک جمع‌آوری کردند که برای آن‌ها در درک شکل‌گیری منظومه شمسی مهم خواهد بود.


شروع سال تحصیلی جدید با اتصال همه مدارس به فیبر نوری

وزیر ارتباطات گفت: حوزه ماموریت‌های این وزارتخانه از اعماق اقیانوس‌ها تا فضا را شامل می شود و اشاره می‌کنم به اینکه در سال گذشته متخصصان ایرانی توانستند از طریق فیبرهای نوری دریایی سه جزیره ما در خلیج فارس را به …


روش های مختلف بازاریابی دیجیتال در 1402

سوال مهم این است که پس از دریافت مشاوره ساخت سایت و اتمام پروژه طراحی وب، کدام یک از استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای ما بهتر عمل می‌کنند؟ این مقاله پاسخ مناسبی برای این سوال مهم می‌دهد.


اجرت ساخت تابلو ال ای دی چگونه محاسبه میشود؟ (1402)

نمایش متن‌های تبلیغاتی طولانی و انیمیشن‌های جذاب، چشم‌نوازی و دید عالی در پرنورترین و کم‌نورترین ساعات شبانه روز، کار 24 ساعته در کمترین میزان مصرف انرژی و ... همگی از دست تابلو ال ای دی برمی‌آید.


برای خرید ورق ام دی اف پاک چوب اهواز به کجا مراجعه کنیم

بهتر است برای خرید ورق ام دی اف اصل به نمایندگی آن مراجعه کنید و با خیال راحت ورق ام دی اف مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر شما ساکن اهواز هستید و قصد خرید ورق ام دی اف …


حجم بازار «دمو تریدینگ» اکسکوینو به ۴۰۰ میلیون دلار رسید

با استقبال بی‌نظیر کاربران اکسکوینو، تنها پس از گذشت دو هفته، حجم بازار «دمو تریدینگ» این پلتفرم رمزارزی به بیش از ۴۰۰ میلیون دلار رسیده است.