اختتامیه هفتمین دوره جشنواره مردمی «مدرسه عشق» امروز برگزار خواهد شد

دبیر جشنواره مردمی مدرسه عشق خبر داد: اختتامیه جشنواره ملی تولیدات فرهنگی هنری مدرسه عشق به همت معاونت فرهنگی سازمان بسیج در کشور امروز برگزار می‌‎شود.


رویکرد داوری و جوایز اعطایی در جشنواره مدرسه عشق حمایتی خواهد بود

دبیر علمی هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق با اشاره برگزاری اختتامیه این رویداد، گفت: رویکرد داوری و جوایز اعطایی در جشنواره مدرسه عشق حمایتی خواهد بود.


۶۰۰ اثر در بخش هنری جشنواره مردمی مدرسه عشق مورد داوری قرار گرفت

داور بخش هنری جشنواره مدرسه عشق با اشاره به رویکردهای داوری در آثار هنری گفت: ۶۰۰ اثر در بخش هنری جشنواره مردمی مدرسه عشق با رویکرد محتوایی و تولیدی مورد داوری قرار گرفت.


جشنواره مدرسه عشق، روایت افتخارات ایران سرافراز به مردمی‌ترین شکل آن است

معاون فرهنگی، هنری سازمان بسیج با اشاره به ظرفیت های فرهنگی گفت: جشنواره مدرسه عشق، روایت افتخارات ایران سرافراز به مردمی‌ترین و هنری ترین شکل آن است.


نقاشی و خوشنویسی از تابلو های جبهه تا کتابت قرآن و کلاس آموزش خطاطی

یک روحانی هنرمند با استفاده از هنر خود در علوم اسلامی، آموزش‌وپرورش بیش از ۴۰۰ خطاط را در راس امور فرهنگی شهرستان قهفرخ از توابع استان اصفهان قرار داد.


ارادتم به امام زمان (عج) با قصه های مهدوی بسیار بیشتر شد

یک دانش‌آموز نخبه بسیجی در ساوجبلاغ که در جشنواره قصه‌گویی مهدوی موفق به کسب رتبه برتر شد، گفت: این قصه‌ها مرا به شناخت امام‌زمان (عج) نزدیک کرد.


برگزاری کنسرت رایگان حامد همایون، حامی و عماد طالب‌زاده

کنسرت رایگان حامد همایون، حمید حامی و عماد طالب‌زاده به مناسبت عید سعید فطر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.


از کنسرت‌های بهاری چه خبر؟ قیمت بلیت ۸۹۰هزار تومان

با آغاز بهار و برگزاری کنسرت‌های نوروزی به نظر می‌رسید که افزایش قیمتی در فروش بلیت کنسرت‌ها صورت نگرفته است، اما اکنون پس از توقف چند روزه در برگزاری کنسرت‌ها، قیمت بلیت با یک جهش همراه بوده و در حال …


پزشک هنرمندی که نیمی از عمر خود را وقف خوشنویسی قرآن کرد

دکتر علی عبدالحسین زاده پزشکی خوش‌نویس است که در عرصه آموزش خوشنویسی و کتابت قرآن کریم هم فعال است که اولین کتابت کامل قرآن به خط ثلث یکی از آثار فاخر این هنرمند محسوب می‌شود.


هنرمند گلستانی که با معرق و منبت ایجاد اشتغال کرد

فاطمه کاوه کارآفرینی گلستانی است که با به‌کارگیری تجربه معرق‌کاری و منبت‌کاری نگذاشت این هنر به دست فراموشی سپرده شود و ایجاد اشتغال کرد.