در ادامه بازیهای پاراآسیایی جوانان پارادوومیدانی کاران ایران صاحب ۲۳ نشان رنگارنگ شدند.[
به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در چهارمین روز از رقابت های پاراآسیایی جوانان بحرین نمایندگان کشورمان در رشته های گوناگون به مصاف حریفان رفتند و به درخشش خود و کسب مدال ادامه دادند.
, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,نتایج کسب شده توسط کاروان ایران در رشته های مختلف به شرح زیر است:
,,
🔴پارادوومیدانی؛ کسب ۲۳ مدال رنگارنگ در پارادوومیدانی
, 🔴پارادوومیدانی؛ کسب ۲۳ مدال رنگارنگ در پارادوومیدانی,نمایندگان جوان رشته پارادوومیدانی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و فدراسیون نابینایان و کم بینایان در اولین روز از مسابقات موفق به کسب ۲۳ نشان رنگارنگ شدند.
,در رقابت های پارادوومیدانی، ۶ نشان طلا، ۶ نقره و ۳ برنز به شرح زیر بدست آمد:
,-ابوالفضل کوه پیما کلاس F۵۷ ماده پرتاب نیزه نشان طلا
, F,-محمد ابراهیم پورطلایی کلاس F۳۴ ماده پرتاب نیزه نشان طلا
, F,-علی اصغر ابارقی کلاس F۵۶ ماده پرتاب نیزه نشان طلا
, F,-آتنا محمدی کلاس F۳۳ ماده پرتاب نیزه نشان طلا
, F,-امیرمحمد منصوری نژاد کلاس F۳۷ ماده پرتاب وزنه نشان طلا
, F,-محمد شه مرادیان کلاس F۴۶ ماده پرتاب وزنه نشان طلا
, F,-سکینه ذاکری کلاس F۳۴ ماده پرتاب نیزه نشان نقره
, F,-اردلان حسین زاده کلاس F۳۷ ماده پرتاب وزنه نشان نقره
, F,-فاطمه طربیان کلاس F۵۷ ماده پرتاب نیزه نشان نقره
, F,-امیرمهدی ابوالحسنی کلاس F۵۵ ماده پرتاب نیزه نشان نقره
, F,-محمد مهدی رحمتیان کلاس F۳۴ ماده پرتاب نیزه نشان نقره
, F,-مصطفی ماریان کلاس F۵۶ ماده پرتاب نیزه نشان نقره
, F,-طاها مشتاق کلاس F۳۷ ماده پرتاب وزنه نشان برنز
, F,-مهدی قربانی کلاس F۴۰ ماده پرتاب وزنه نشان برنز
, F,-نگار قربانی کلاس F۵۴ ماده پرتاب نیزه نشان برنز
, F,در بخش نابینایان و کم بینایان نیز ۳ نشان طلا، ۴ نقره و یک برنز بدست آمد.
,,
🔴پارادوومیدانی نابینایان و کم بینایان؛ یک طلا، یک نقره و 2 برنز
, 🔴پارادوومیدانی نابینایان و کم بینایان؛ یک طلا، یک نقره و 2 برنز, 🔴, 🔴,در دومین روز از رقابت های پارادوومیدانی در بخش نابینایان نیز نتایج زیر بدست آمد:
,- محمد حسین عبدالهی دو ۱۰۰ متر کلاس T۱۲ نشان طلا
, T,- ابوالفضل شریفی دو ۱۰۰ متر کلاس T۱۳ نشان برنز
, T,- نازنین قریشی دو ۱۰۰ متر کلاس T۱۲ نشان نقره
, T,- مهرداد نجفی دو ۱۰۰ متر کلاس T۱۱ نشان برنز
, T,,
در ادامه رقابت های پاراتنیس روی میز امید ذوالفقاری توانست اولین مدال این رشته را به نام خود ثبت کند و مدال برنز کلاس ۱۰ انفرادی را به دست آورد.
علاوه بر ذوالفقاری سه فینالیست دیگر نیز امروز عصر برای کسب نشان طلا به مصاف حریفان می روند:
- فاطمه محمدی و نماینده مالزی ساعت ۱۵ ( فینال کلاس ۱۰)
- عرفان غلامی و نماینده ژاپن ساعت ۱۵ ( فینال کلاس ۹)
- سیدامیرحسین حسینی پورو نماینده فیلیپین ساعت ۱۵ ( فینال کلاس ۸)
🔴پاراشنا؛ یک طلا، 3 نقره و 5 برنز
در ادامه رقابت های پاراتنیس روی میز امید ذوالفقاری توانست اولین مدال این رشته را به نام خود ثبت کند و مدال برنز کلاس ۱۰ انفرادی را به دست آورد.
,علاوه بر ذوالفقاری سه فینالیست دیگر نیز امروز عصر برای کسب نشان طلا به مصاف حریفان می روند:
,- فاطمه محمدی و نماینده مالزی ساعت ۱۵ ( فینال کلاس ۱۰)
,- عرفان غلامی و نماینده ژاپن ساعت ۱۵ ( فینال کلاس ۹)
,- سیدامیرحسین حسینی پورو نماینده فیلیپین ساعت ۱۵ ( فینال کلاس ۸)
,
🔴پاراشنا؛ یک طلا، 3 نقره و 5 برنز
دومین روز از رقابت های شنا برای نمایندگان ایران با کسب یک نشان طلا، 3 نقره و 5 برنز همراه بود.
در ۴۰۰ متر آزاد رده سنی نوجوانان، علی حسن زاده با زمان ۶:۱۶.۵۳ دقیقه و کسب ۱۵۳ امتیاز نایب قهرمان شد و به مدال نقره رسید و امیرمحمد فرخنده زاد با زمان ۵:۵۳.۹۲ دقیقه و ۴۳ امتیاز به مدال برنز دست یافت. همچنین محمدرضا ریحانی با زمان ۶:۲۰.۲۳ دقیقه چهارم شد و سید علی موسوی با زمان ۶:۴۴.۱۴ دقیقه به مقام ششم رسید.
در ۴۰۰ متر آزاد رده سنی جوانان، محمدمهدی محمدزاده با زمان ۶:۵۹.۷۸ دقیقه در رده سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد.
در ۱۰۰ متر قورباغه رده سنی نوجوانان، ابوالفضل ظریف موفق ثبت زمان ۱:۲۹.۶۶ دقیقه شد و با کسب امتیاز ۳۸۷ به مقام سوم و مدال برنز دست یافت.در همین رقابت علی مطلبی با زمان ۱:۴۶.۲۵ دقیقه و کسب ۱۶۶ امتیاز در رده هفتم ایستاد.
در ۱۰۰ متر قورباغه نوجوانان، محمدرضا ریحانی با زمان ۱:۴۲.۴۳ دقیقه و امتیاز ۱۲۰ نقره گرفت، سید محمدعلی موسوی با زمان ۱:۴۲.۷۶ دقیقه و کسب ۱۱۶ امتیاز به مدال برنز رسید و علی حسن زاده با ۱:۵۷.۷۰ دقیقه و امتیاز ۹۴در رده چهارم ایستاد.
در ۱۰۰ متر قورباغه جوانان، محمدمهدی محمدزاده با زمان ۱:۵۰.۹۴ دقیقه به مقام چهارم بسنده کرد.
در ۵۰ متر آزاد نوجوانان، محمدرضا ریحانی با زمان ۳۰.۵۷ ثانیه و امتیاز ۳۶۱ به مدال طلا رسید و قهرمان شد، علی حسن زاده با ۳۴.۸۹ ثانیه و امتیاز ۲۸۸ به مقام نایب قهرمانی رسید و امیرمحمد فرخنده زاد با زمان ۳۳.۷ ثانیه و امتیاز ۱۶۱ به عنوان سومی دست یافت.
🔴پارابدمینتون؛ جهان پناه، اولین مدال آور تاریخ
در چهارمین روز از چهارمین دوره رقابتهای پاراآسیایی بحرین، تیم پارابدمینتون ایران در بخش پسران یک نماینده داشت.
محمدرضا دارابی ملیپوش کشورمان در مرحله گروهی و در گروه B رقابتهای انفردای کلاس SU۵ از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت محلی به مصاف جیو پو از چینتایپه رفت و با نتیجه ۲ بر صفر و با امتیازهای ۲۱ بر ۶ و ۲۱ بر ۱۲ مقابل حریف شکست خورد و از دور رقابتها حذف شد.
دارابی در این دوره از رقابتها در گروه ۴ تیمی (هند، فیلیپین، چینتایپه و ایران) قرار داشت و یک برد و دو باخت در رقابتهای انفرادی ایستاده گروه B و 2 باخت در رقابتهای دوبل گروه A کسب کرد.
پیش از این مهدی موسویان که در کلاس SL۴ در گروه سه تیمی (تایلند، ایران و هند) قرار داشت بعد از کسب دو باخت در گروه B رقابتهای انفرادی گروه B و دو باخت در گروه A رقابتهای دوبل، از دور رقابتها کنار رفته بود.
عصر امروز شادی جهان پناه ملی پوش دختر پارابدمینتون کشورمان موفق به کسب مدال تاریخی شد. جهان پناه با کسب نشان نقره از رقابتهای انفرادی ایستاده، توانست عنوان اولین مدال آور تاریخ پارابدمینتون در ایران را به نام خود ثبت کند.
🔴گلبال؛ پیروزی قاطع پسران مقابل کره
تیم ملی گلبال پسران ایران نیز امروز مقابل تیم کره جنوبی به میدان رفتند و موفق شدند با نتیجه قاطع ۱۳ بر ۳ کره جنوبی را شکست دهند.
🔴بوچیا؛ نخستین مدال به نام پرچمدار
امروز و در ادامه رقابت های بوچیا، علیرضا صفری پرچمدار ایران در رماسم افتتاحیه توانست در کلاس bc۴M عنوان اولین مدال آور این رشته را به نام خود ثبت کند. وی در مصاف با حریفی از تایلند و با نتیجه 4 بر یک به نشان طلا و عنوان قهرمانی دست یافت.
دومین روز از رقابت های شنا برای نمایندگان ایران با کسب یک نشان طلا، 3 نقره و 5 برنز همراه بود.
,در ۴۰۰ متر آزاد رده سنی نوجوانان، علی حسن زاده با زمان ۶:۱۶.۵۳ دقیقه و کسب ۱۵۳ امتیاز نایب قهرمان شد و به مدال نقره رسید و امیرمحمد فرخنده زاد با زمان ۵:۵۳.۹۲ دقیقه و ۴۳ امتیاز به مدال برنز دست یافت. همچنین محمدرضا ریحانی با زمان ۶:۲۰.۲۳ دقیقه چهارم شد و سید علی موسوی با زمان ۶:۴۴.۱۴ دقیقه به مقام ششم رسید.
,در ۴۰۰ متر آزاد رده سنی جوانان، محمدمهدی محمدزاده با زمان ۶:۵۹.۷۸ دقیقه در رده سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد.
,در ۱۰۰ متر قورباغه رده سنی نوجوانان، ابوالفضل ظریف موفق ثبت زمان ۱:۲۹.۶۶ دقیقه شد و با کسب امتیاز ۳۸۷ به مقام سوم و مدال برنز دست یافت.در همین رقابت علی مطلبی با زمان ۱:۴۶.۲۵ دقیقه و کسب ۱۶۶ امتیاز در رده هفتم ایستاد.
,در ۱۰۰ متر قورباغه نوجوانان، محمدرضا ریحانی با زمان ۱:۴۲.۴۳ دقیقه و امتیاز ۱۲۰ نقره گرفت، سید محمدعلی موسوی با زمان ۱:۴۲.۷۶ دقیقه و کسب ۱۱۶ امتیاز به مدال برنز رسید و علی حسن زاده با ۱:۵۷.۷۰ دقیقه و امتیاز ۹۴در رده چهارم ایستاد.
,در ۱۰۰ متر قورباغه جوانان، محمدمهدی محمدزاده با زمان ۱:۵۰.۹۴ دقیقه به مقام چهارم بسنده کرد.
,در ۵۰ متر آزاد نوجوانان، محمدرضا ریحانی با زمان ۳۰.۵۷ ثانیه و امتیاز ۳۶۱ به مدال طلا رسید و قهرمان شد، علی حسن زاده با ۳۴.۸۹ ثانیه و امتیاز ۲۸۸ به مقام نایب قهرمانی رسید و امیرمحمد فرخنده زاد با زمان ۳۳.۷ ثانیه و امتیاز ۱۶۱ به عنوان سومی دست یافت.
,, 🔴پارابدمینتون؛ جهان پناه، اولین مدال آور تاریخ, 🔴, 🔴,
در چهارمین روز از چهارمین دوره رقابتهای پاراآسیایی بحرین، تیم پارابدمینتون ایران در بخش پسران یک نماینده داشت.
,محمدرضا دارابی ملیپوش کشورمان در مرحله گروهی و در گروه B رقابتهای انفردای کلاس SU۵ از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت محلی به مصاف جیو پو از چینتایپه رفت و با نتیجه ۲ بر صفر و با امتیازهای ۲۱ بر ۶ و ۲۱ بر ۱۲ مقابل حریف شکست خورد و از دور رقابتها حذف شد.
, B, SU,دارابی در این دوره از رقابتها در گروه ۴ تیمی (هند، فیلیپین، چینتایپه و ایران) قرار داشت و یک برد و دو باخت در رقابتهای انفرادی ایستاده گروه B و 2 باخت در رقابتهای دوبل گروه A کسب کرد.
, B, A,پیش از این مهدی موسویان که در کلاس SL۴ در گروه سه تیمی (تایلند، ایران و هند) قرار داشت بعد از کسب دو باخت در گروه B رقابتهای انفرادی گروه B و دو باخت در گروه A رقابتهای دوبل، از دور رقابتها کنار رفته بود.
, SL, B, B, A,عصر امروز شادی جهان پناه ملی پوش دختر پارابدمینتون کشورمان موفق به کسب مدال تاریخی شد. جهان پناه با کسب نشان نقره از رقابتهای انفرادی ایستاده، توانست عنوان اولین مدال آور تاریخ پارابدمینتون در ایران را به نام خود ثبت کند.
,,
🔴گلبال؛ پیروزی قاطع پسران مقابل کره
, 🔴گلبال؛ پیروزی قاطع پسران مقابل کره, 🔴, 🔴,تیم ملی گلبال پسران ایران نیز امروز مقابل تیم کره جنوبی به میدان رفتند و موفق شدند با نتیجه قاطع ۱۳ بر ۳ کره جنوبی را شکست دهند.
,,
🔴بوچیا؛ نخستین مدال به نام پرچمدار
, 🔴بوچیا؛ نخستین مدال به نام پرچمدار, 🔴, 🔴,امروز و در ادامه رقابت های بوچیا، علیرضا صفری پرچمدار ایران در رماسم افتتاحیه توانست در کلاس bc۴M عنوان اولین مدال آور این رشته را به نام خود ثبت کند. وی در مصاف با حریفی از تایلند و با نتیجه 4 بر یک به نشان طلا و عنوان قهرمانی دست یافت.
, bc, M,انتهای پیام/
]
ارسال دیدگاه