اخبار داغ

با تخریب ملک ناایمن و رهاشده انجام شد؛

بزرگترین پاتوق معتادان متجاهر در شوش جمع آوری شد

 بزرگترین پاتوق معتادان متجاهر در شوش جمع آوری شد
شهردار منطقه ۱۵ از تخریب ملک سه طبقه رها شده ناایمن در شوش که تبدیل به بزرگترین پاتوق معتادان متجاهر شده بود؛ خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد شیری شهردار منطقه 15با اشاره به اهمیت و موقعیت این ملک در محله شوش گفت: بنایی رها شده در خیابان شهید شاه تیموری بن بست گلستان در محله شوش تبدیل به تشکیل پاتوق معتادان متجاهر در محل شده بود و آسیب‌های اجتماعی و نارضایتی‌های فراوانی را برای اهالی ایجاد می‌کرد که با همکاری دستگاه‌های قضایی و حضور نماینده انتظامی و دادستانی تخریب شد.

شیری اضافه کرد: این ملک به عنوان دغدغه مردم مطرح می شد؛ چراکه علاوه بر نداشتن ایمنی و امکان حادثه و بحران، موجب بروز آسیب‌های اجتماعی محله شده بود.

وی در ادامه به تشکیل منظم کمیته ایمنی منطقه اشاره کرد و افزود: این کمیته با حضور نماینده دادستان، مدیر آتش نشانی منطقه و نمایندگان دستگاه‌های مرتبط برگزار می‌شود و باتوجه به مصوبات آن، تاکنون ۲۸ ملک ناایمن در سطح ناحیه یک شناسایی و دستورات قضایی لازم اخذ شده است.

شهردار منطقه 15 گفت: در ماه‌های گذشته نیز اخطارهای مکرری به مالکین داده شد تا تعیین تکلیف ملک انجام شود. در مرحله نخست نیز دستور تخریب ۸ ملک صادر شده و روند اجرای ۱۰ پرونده در حال انجام و نیز پرونده ۹ ملک دیگر در حال رسیدگی است.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی در پایان خاطرنشان کرد: کار شناسایی همه املاک انجام شده است و شهرداری به عنوان متولی شهر از مالکان دعوت کرده تا نسبت به تعیین تکلیف آن مانند اخذ پروانه یا تعمیر و نگهداری اقدام و از بلاتکلیفی خارج کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه