اخبار داغ

عامل قتل پاسدار قاسم فتح‌اللهی دستگیر شد/انگیزه قتل، سرقت بود

عامل قتل پاسدار قاسم فتح‌اللهی دستگیر شد/انگیزه قتل، سرقت بود
رئیس پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری عامل قتل پاسدار قاسم فتح‌اللهی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری عامل قتل پاسدار قاسم فتح‌اللهی خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: در تاریخ چهاردهم دی ماه در ساعت 7 شب خبری مبنی بر تیراندازی منجر به قتل در خیابان مختاری به پلیس 110 اعلام و بلافاصله کارآگاهان معاونت جنایی و تشخیص هویت در محل حاضر شدند.

سرهنگ کارآگاه گودرزی با بیان این مطلب که در بررسی اولیه مشخص شد انگیزه قتل، سرقت است، افزود: بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی کار اطلاعاتی خود را شروع کرده و توانستند رد متهمان را در شهرهای غربی شناسایی   و سپس با هماهنگی با مقام قضایی اقدام به دستگیری آنها کنند.

وی گفت: سارقان دستگیرشده صراحتا به قصد سرقت از منزل همسایه فرد مقتول، اعتراف کرده و همچنین اعلام کردند که با یکی از همسایه‌ها و مقتول درگیر شده و منجر به قتل قاسم فتح‌اللهی یکی از پرسنل سپاه شدند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان این مطلب که در این درگیری فرد همسایه هم مورد اصابت گلوله قرار گرفت، گفت: فرد مجروح بعد از انجام اقدامات درمانی از بیمارستان مرخص شد.

 گودرزی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار  در این خصوص که جزئیات شب حادثه چه بوده و چطور این درگیری رخ داده است، اعلام کرد: جمعا دو نفر سارق برای سرقت منزل، به محل می‌روند. یکی از آنها برای سرقت وارد منزل می‌شود و نفر دوم به صورت نگهبان می‌ایستد. وقتی فرد سارقی که داخل منزل بوده، از منزل خارج و وارد پارکینگ می‌شود، با قاسم فتح‌اللهی و فرد همسایه مواجه شده که در این اثنا درگیری بین آنها رخ می‌دهد که در نهایت سارق اقدام به تیراندازی با کلت کمری کرده و 4 تیر شلیک می‌کند؛ یک تیر به قاسم فتح‌اللهی، دیگری به فرد همسایه و دو گلوله هم به صورت کور شلیک می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هر دو متهم دستگیرشده سابقه سرقت از منزل داشته که قبلا هم دستگیر شده  و تحمل حبس داشته‌اند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه