اخبار داغ

تیم ملی نباید وابسته به چند نفر باشد

قربانی: ۱۰۰۰ سلاح‌ هوماک‌ برای تیراندازی اهداف پروازی خریداری می‌شود

news-details
رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: ۱۰۰۰ سلاح‌ هوماک‌ برای تیراندازی اهداف پروازی خریداری می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی ، مراسم گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت علی (علیه ‌السلام) و روز پدر، همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور مرتضی قربانی، رئیس فدراسیون تیراندازی، مهدی مبینی، دبیر کل فدراسیون، روسای کمیته‌های مختلف، کارمندان و عوامل اجرایی این فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت قران کریم، گل‌محمدی ابیاتی را در وصف حضرت علی (علیه السلام) خواند.

در ادامه مرتضی قربانی، رئیس فدراسیون تیراندازی ضمن گرامیداشت ماه رجب و ایام ولادت با سعادت علی بن ابی طالب (علیه السلام) و همچنین ایام الله دهه فجر در جمع کارمندان و دست‌اندرکاران رشته تیراندازی در فدراسیون، اظهار داشت: در این مدت کارها به خوبی پیش رفته و ۶ هزار نفر در اردو، لیگ، جایزه بزرگ و مسابقات آزاد شرکت کردند. تیم ملی نباید وابسته به چند نفر باشد. در برخی از کشورها ۱۵۰ نفر در اردوها حضور دارند و ما هم باید از جوانان و استعدادهای برتر استفاده کنیم. تیم نوجوانان و جوانان را نیز راه اندازی کردیم تا پشتوانه تیم ملی باشند.

وی در ادامه افزود: مشکل مهمات قابل حل شدن است. برای اهداف پروازی مهمات خریداری شده است و برای تراپ ۱۰۰۰ سلاح هوماک خریداری می‌شود و تا قبل از عید ۵۰۰ قبضه در اختیار استان ها قرار می‌گیرد. در کنار تفنگ و تپانچه، اهداف پروازی نیز اهمیت دارد و باید به آن توجه شود.

قربانی در ادامه خاطرنشان کرد: باید فدراسیون را در سطح عالی قرار دهیم و هیچ کس نباید کوتاهی کند البته این را نیز باید بدانید که همیشه وقتی کارها به خوبی پیش می‌رود برخی در صدد عناد و دشمنی حرکت می‌کنند. در این مدت که در فدراسیون هستم به استان‌های مختلف سفر کردم و برای هر کدام بین ۵ تا ۱۰ میلیارد تومان از استانداری قول کمک گرفتم و باید روسای هیات‌ها پیگیر باشند تا این مبالغ به هیات‌ها برسند.

وی تیراندازی را رشته‌ای مقدس دانست و گفت: این رشته مورد تاکید حضرت محمد (ص) و مقام معظم رهبری است. همچنین امام خمینی این رشته را امری مستحبی دانستند. تا اینجا ما ۹ اعزام داشتیم و ۱۰ مدال رنگارنگ کسب کردیم. همچنین اولین سهمیه کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۴ در رشته تیراندازی و توسط هانیه رستمیان کسب شده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه