اخبار داغ

توسلی در گفتگو با دانا:

مجلس می توانست بهتر از این عمل کند/بخشی از وضعیت بازار و گرانی ها به مجلس بر می گردد

مجلس می توانست بهتر از این عمل کند/بخشی از وضعیت بازار و گرانی ها به مجلس بر می گردد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: مجلس در ابعاد نظارتی کوتاهی کرده است. بخشی از بحث وضعیت بازار و گرانی ها به مجلس شورای اسلامی بر می گردد که نتوانسته وظایف نظارتی خود را به درستی انجام دهد.

فتح الله توسلی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با ابراز ناراحتی از عملکرد مجلس شورای اسلامی در سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: مجلس در ابعاد نظارتی کوتاهی کرده است. بخشی از بحث وضعیت بازار و گرانی ها به مجلس شورای اسلامی بر می گردد که نتوانسته وظایف نظارتی خود را به درستی انجام دهد.

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس می توانست بهتر از این عمل کند، افزود: در بحث بودجه هم هرچند مجلس فرصت کمی در اختیار داشت، اما می توانست بهتر از این عمل کند.

مجلس اراده انجام کارهای بزرگ را داشته و دارد

وی در ادامه بیان کرد: مجلس شورای اسلامی اراده انجام کارهای بزرگ را داشته و دارد و قوانین خوبی را به تصویب رسانده است، مثل ساماندهی صدور مجوز ها، اما باید گفت در نظارت بر قوانین تصویب شده کوتاهی صورت گرفته است.

توسلی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی باید به وظایف نظارتی خود به درستی عمل کند و با قاطعیت کار خود را انجام دهد.

ترکیب مجلس ترکیبی خاص از تمام نیروهای انقلابی است

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترکیب مجلس ترکیبی خاص از تمام نیروهای انقلابی است که حاضرند جونشون را پای این کار دهند، خاطر نشان کرد: خیلی از دوستان جانباز، رزمنده یا خانواده ایثارگران هستند که در این ۴۰ سال گذشته خود را اثبات کرده اند و تجربه کار اجرایی بزرگ را داشته اند.

بیشتر بخوانید:

مجلس در سال ۱۴۰۱، نسبت به چند دوره گذشته عملکرد ممتازی داشت

مجلس به تناسب شرایط و موقعیت مملکت اقدامات خوبی انجام داده است

به گزارش دانا؛ محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگوی زنده تلویزیونی که ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ صورت گرفت با ارائه گزارشی از روند بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: سعی کردیم بودجه ناترازی و کسری عملیاتی پیدا نکند. اگر بودجه ناتراز باشد و کسری عملیاتی داشته باشد تورم بالا رفته و نقدینگی افزایش می یابد. سیاست قطعی ما در مجلس توجه به معیشت، محرومیت زدایی و  بحث اشتغال بود و از طرف دیگر اینکه افزایش سقف نداشته باشیم و من فکر می کنم مجلس در این کار موفق بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه