اخبار داغ

صحبتهای سرمربی تیم امید پس از تساوی با عربستان؛

عنایتی: به هانگژو آمدیم تا از فوتبال ایران دفاع کنیم/ به دنبال قرار گرفتن روی سکو هستیم

عنایتی: به هانگژو آمدیم تا از فوتبال ایران دفاع کنیم/ به دنبال قرار گرفتن روی سکو هستیم
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: این تیم در ادامه بازی‌های آسیایی بهتر نتیجه خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیم فوتبال امید ایران امروز در اولین دیدار خود مقابل عربستان با تساوی بدون گل متوقف شد. شاگردان عنایتی در دیدار بعدی خود باید روز پنجشنبه به مصاف مغولستان بروند.

رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال امید ایران در پایان بازی این تیم و تساوی برابر تیم فوتبال امید عربستان اظهار داشت: از زمانی که مسئولیت این تیم را قبول کردم هدایت این تیم را ۱۷ روز بر عهده داشتیم. متاسفانه در مسابقات ازبکستان شرایط بازی آخر ما خوب نبود و با تیمی بازی کردیم که در رده‌های پایه تیم دوم آسیا هستند. ولی اکنون به هانگژو آمدیم که از اعتبار و آبروی فوتبال ایران دفاع کنیم. باید یک تشکر ویژه از هوادارانی کنم که در بازی امروز ار ما حمایت کردند و ما را سوپرایز کردند. انشاالله در بازی‌های بعدی حامی ما باشند تا بتوانیم با استفاده از موقعیت‌های خود به موفقیت برسیم.

وی افزود: مطمئنا ما با تمام وجود در این مسابقات حاضر شدیم تا روی سکو برویم و امیدوارم با دست پر به ایران بازگردیم. با توجه به اتفاقات تلخی که در ازبکستان افتاد نیاز هست تا تلاش خود را بیشتر کنیم. امروز هم دیدید علی رغم اینکه دو سه روز بود که بچه‌ها با هم تمرین کردند تمام تلاش خود را کردیم که به پیروزی برسیم و من از آنها راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال امید در مورد بازی با عربستان اظهار داشت: اگر شانس بیشتری داشتیم، می توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. هم دروازه‌بان حریف تاثیرگذار بود و بازیکنان ما هنوز به آن هماهنگی لازم نرسیده‌اند و انشاالله آن را بر طرف می‌کنیم و از فرصت‌های خود بیشتر استفاده می‌کنیم. باید تمرکز خود را در ادامه بیشتر کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه