اخبار داغ

با انتشار بیانیه‌ای؛

سازمان خصوصی‌سازی: هیچ تغییری در هیئت مدیره پرسپولیس صورت نگرفته است

سازمان خصوصی‌سازی: هیچ تغییری در هیئت مدیره پرسپولیس صورت نگرفته است
معاون سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد هیچ تغییری در ترکیب هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس صورت نگرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از سازمان خصوصی‌سازی، محمدصادق واعظی معاون سازمان خصوصی‌سازی درباره مجمع عمومی سالیانه باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در این جلسه، صورت‌های مالی این شرکت، پس از ارائه گزارش اقدامات انجام شده توسط مدیرعامل، به تصویب مجمع رسید.

نماینده سازمان خصوصی‌سازی در جلسه مجمع این شرکت، گفت: گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت پرسپولیس نیز در جلسه مطرح و مجمع در این زمینه تکالیفی جهت بهبود عملکرد شرکت تعیین کرد.

واعظی در ادامه خاطر نشان کرد: با عنایت به اینکه موضوع تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت در دستور مجمع نبوده، نماینده سازمان بورس با استناد به مقررات حاکم بر شرکت‌های بورسی و فرابورسی، با طرح این موضوع در این جلسه مخالفت کرد.

معاون سازمان خصوصی‌سازی گفت: با طرح این موضوع از سوی نماینده سازمان بورس، مجمع نیز به درستی با طرح موضوع تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره، با استناد به قوانین و مقررات موضوعه در این زمینه مخالفت کرد.

جلسه مجمع عمومی شرکت پرسپولیس با حضور محمدشروین اسبقیان و برنا فیروزی معاونان قهرمانی و توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، محمدصادق واعظی معاون سازمان خصوصی‌سازی، مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش، محمد آقاگلی نماینده فرابورس و نمایندگان سهامداران، اعضای هیئت مدیره باشگاه و رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه