اخبار داغ

صحبتهای کاپیتان تیم ملی شمشیربازی درباره سهمیه و مدال المپیک؛

پاکدامن: مدال المپیک؟ توقعات باید به‌حق باشد/ بائو مربی خوب و رزومه قوی دارد

پاکدامن: مدال المپیک؟ توقعات باید به‌حق باشد/ بائو مربی خوب و رزومه قوی دارد
ملی‌پوش شمشیربازی ایران گفت: به نظرم سهمیه تیمی برای المپیک را گرفته‌ایم، اما ان‌شاءالله در ایتالیا قطعی می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی پاکدامن کاپیتان تیم ملی شمشیربازی سابر ایران با اشاره شرایط کسب سهمیه المپیک در بخش تیمی اظهار داشت: در حال حاضر19 امتیاز از ژاپن جلو هستیم. به نظرم سهمیه تیمی را گرفته‌ایم، ولی ان‌شاءالله در مسابقات پادووای ایتالیا قطعی می‌شود.

وی ادامه داد: ما مسابقات ایتالیا و سپس رقابت‌های مجارستان را در پیش داریم. پس از آن گرندپری کره جنوبی و جام جهانی مادرید برگزار می‌شود و سپس مسابقات قهرمانی آسیا و در نهایت نیز المپیک 2024 پاریس در برنامه است.

پاکدامن درباره توقع مدال‌آوری از شمشیربازی در المپیک گفت: مسابقات در هر دوره‌ای تعریف خودش را دارد. از این بابت که این توقع وجود دارد، خوشحالیم و این نشان دهنده رشد و پیشرفت است، اما توقع باید به‌حق باشد. همه تیم‌هایی که به المپیک می‌آیند، قوی و با پتانسیل هستند. به نظرم الان صحبت کردن راجع به المپیک خیلی زود است.

ملی‌پوش شمشیربازی درباره انتخاب کریستین بائو مربی جدید برای تیم ملی گفت: بائو مربی خوب و رزومه قوی دارد. ما بعد  از پیمان فخری به چنین مربی‌ نیاز داشتیم.

پاکدامن درباره پاداش پس از کسب مدال نقره مسابقات جهانی گفت: از وزارت ورزش و کمیته المپیک تشکر می کنم. فعلا که دیروز به ایران رسیده‌ام. همین که حمایت می‌کنند، ممنونیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه