اخبار داغ

حمله حزب‌الله به مقر فرماندهی «لیمان» رژیم صهیونیستی

حمله حزب‌الله به مقر فرماندهی «لیمان» رژیم صهیونیستی
منابع خبری از حمله حزب‌الله لبنان به مقر فرماندهی گردان «لیمان» ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد: مجاهدان ما مقر فرماندهی گردان «لیمان» ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه الجلیل غربی را هدف قرار دادند.

حزب‌الله لبنان همچنین اعلام کرد: با موشک محل استقرار سربازان دشمن صهیونیستی را در پایگاه «جل العلام» هدف قرار دادیم.

خبرنگار المیادین اعلام کرد که منطقه الجلیل غربی توسط موشک هدف قرار گرفته شده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند که صدای انفجار در شهرک‌های «بتسیت» و «شلومی» به گوش رسیده و آژیرهای خطر در بتسیت به صدا درآمدند.

خبرنگار المیادین همچنین از هدف قرار دادن شهرک «یارون» توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند.

خبرنگار المیادین اعلام کرد جنگنده‌های رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «عیناثا» و «مارون الراس» را هدف قرار دادند.

بمباران متقابل حزب‌الله و نیروهای اشغالگر در مرز جنوبی لبنان با گسترش و نوع حملات، علی‌رغم تلاش‌های دیپلماتیک با هدف مهار بحران همچنان ادامه دارد.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین طی روزهای اخیر شاهد تشدید تنش بوده است و هم‌زمان مقامات رژیم صهیونیستی به انجام حملات گسترده به لبنان تهدید کرده‌اند.

این درگیری‌ها در پی حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در خاک لبنان و در مقابل حملات موشکی شدید حزب‌الله به مواضع و پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی تشدید شد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به‌صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه