اخبار داغ

امیر حیدری در جمع خبرنگاران:

ذره ای به بیگانگان محتاج نیستیم/ به هر گونه تهدیدی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد

ذره ای به بیگانگان محتاج نیستیم/ به هر گونه تهدیدی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ذره ای به بیگانگان محتاج نیستیم و دارای استقلال کامل و خودکفا هستیم، گفت: آمادگی داریم به هر گونه تهدیدی در هر سطح و مقطعی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم تجدید میثاق فرماندهان و کارکنان ارتش که به مناسبت ۲۹ فروردین (روز ارتش) صبح امروز (سه شنبه) در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: ۲۹ فروردین روز تولد ارتش انقلابی اسلامی کشورمان است و ما در این روز با نثار  آرمان های امام خمینی (ره)  تجدید میثاق می کنیم.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه رژه نیروهای مسلح در روز ۲۹ فروردین برگزار خواهد شد، ادامه داد: ارتش در این  ایام برنامه های متنوعی را پیش بینی کرده و گوشه هایی از اقتدار، توانمندی و خودکفایی را در قالب رونمایی ها و نمایشگاه ها به استحضار ملت عزیز ایران خواهیم گذاشت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه درباره آمادگی و اقتدار نیروهای مسلح افزود: مهمترین وجه تمایز نیروهای مسلح کشورمان با نیروهای مسلح کشورهای دیگر در ولایتمداری، ولایت‌مداری است.

فرهنگ خودکفایی در نیروهای مسلح نهادینه شده است

وی با بیان اينکه فرهنگ خودکفایی در نیروهای مسلح نهادینه شده است،  تاکید کرد: نیروهای مسلح کشورمان تاکید بر  خودکفا بودن دارد که با نگاه به داخل انجام شود.

امیر سرتیپ حیدری گفت: در ۲۳ رسته دفاعی که چرخه دفاع کشور را از حیث دفاع زمینی تشکیل می دهد ذره ای به بیگانگان محتاج نیستیم و دارای استقلال کامل و خودکفا هستیم. نیروهای مسلح کشورمان در همه عرصه ها توانستند روی پای خود ایستادن را به منصه ظهور برسانند.

وی با بیان اینکه امن ترین آسمان، آسمان جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: آمادگی داریم به هر گونه تهدیدی در هر سطح و مقطعی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

امیر حیدری بیان داشت: امروز ارتش و نیروهای مسلح کشورمان هیمنه دشمنانی که به تسلیحات و تجهیزات مغرور بودند را ابتدا در عین الاسد و ۴۸ ساعت پیش با آماج قرار دادن سرزمین رژیم منحوس صهیونیستی شکستند و ثابت کردند هر زمانی اراده کنند می توانند هر هیمنه پوشالی را در هم بشکنند. 

نیروهای مسلح ما مکمل هم هستند

وی یادآورشد: نیروهای مسلح ما مکمل هم هستند شاید رنگ لباس ها و ماموریت ها فرق کند اما در یکجا به هم می رسیم و اگر اقتداری آفریده می شود به رنگ لباس و نوع ماموریت نگاه نکنید، این اقتدار نتیجه هم افزایی و مکمل هم بودن نیروهای مسلح است و نمی شود انفرادی ماموریت انجام داد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه