اخبار داغ

با اعلام مقاومت اسلامی؛

جزئیات عملیات‌های حزب الله لبنان علیه ۳ پایگاه‌ نظامی رژیم صهیونیستی

جزئیات عملیات‌های حزب الله لبنان علیه ۳ پایگاه‌ نظامی رژیم صهیونیستی
مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌‌‌ای اعلام کرد که با بیش از ۶۰ راکت کاتیوشا ۳پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات خود قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌‌‌ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز پنجشنبه توانستند سه پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه اول خود اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن و در واکنش به تجاوزات شب گذشته رژیم صهیونیستی به منطقه البقاع، رزمندگان مقاومت اسلامی امروز پنجشنبه با بیش از 60 راکت کاتیوشا فرماندهی لشگر 210 الجولان را در «نفح» و پادگان پدافند هوایی رژیم اسرائیل را در «کیلع» و پادگان توپخانه‌ای پشتیبانی از منطقه شمالی را در «یوآف»  هدف قرار داده است.

این در حالی است که مقاومت اسلامی لبنان در حمایت از نوار غزه و نیز در پاسخ به تجاوزات رژیم اشغالگر علیه غیرنظامیان لبنانی، طی یک ماه گذشته عملیات‌های خود را چه در سطح کمی و چه کیفی وارد مرحله پیشرفته‌ای کرده که با تلفات جانی و مادی سنگینی برای صهیونیست‌ها همراه بوده و همچنان ادامه دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه