اخبار داغ

ادامه یورش‌ صهیونیست‌ها به کرانه باختری/ زخمی شدن یک کودک فلسطینی در شرق نابلس

ادامه یورش‌ صهیونیست‌ها به کرانه باختری/ زخمی شدن یک کودک فلسطینی در شرق نابلس
در دویست و هفتاد و هشتمین روز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه، نیروهای رژیم اشغالگر به روستاها و شهرهای مختلف کرانه باختری یورش برده و با نیروهای مقاومت وارد درگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منابع خبری اعلام کردند که شامگاه سه‌شنبه و بامداد چهارشنبه اشغالگران به اردوگاه الدهیشه در شهر «بیت لحم» واقع در جنوب کرانه باختری یورش برده و با نیروهای مقاومت وارد درگیری شدند.

براساس گزارش شبکه خبری الجزیره، از آغاز جنگ غزه نیروهای رژیم صهیونیستی تقریبا روزانه به روستاها، شهرها و اردوگاه‌های کرانه باختری یورش‌ برده و اقدام به کشتار فلسطینیان، بازداشت و تخریب زیرساخت‌ها می‌کنند.

اشغالگران شامگاه سه‌شنبه و بامداد چهارشنبه به شهرک‌های «عوریف» واقع در استان نابلس، «بیت أمر» در استان الخلیل، «عنبتا» در طولکرم و «حوسان» در بیت لحم یورش بردند.

در همین راستا، خبرنگار شبکه خبری المیادین اعلام کرد که نیروهای رژیم صهیونیستی با چندین خودروی نظامی به شهرک «ذنابة» در طولکرم واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند.

اشغالگران همچنین به اردوگاه «تل السلطان» در «اریحا» واقع در شرق کرانه باختری و نیز شهر «سلفیت» در مرکز کرانه باختری یورش بردند.

در همین رابطه، هلال احمر فلسطین از زخمی شدن یک کودک فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیست در جریان یورش به شهرک «بیت فوریک» واقع در شرق شهر نابلس خبر دادند.

رژیم صهیونیستی از زمان آغاز حملاتش به نوار غزه از اکتبر گذشته عملیات‌های خود در مناطق مختلف کرانه باختری اشغالی را به دلیل ترسش از این جبهه پشتیبان و نگرانی‌هایش بابت آغاز انتفاضه جدیدی در این منطقه تشدید کرده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه