اخبار داغ

تحلیل مربی روس از هاکی روی یخ ایران؛

کزینتسوف: پیشرفت بازیکنان ایران چشمگیر است/ امیدوارم استادیوم ورزش های یخی ساخته شود

کزینتسوف: پیشرفت بازیکنان ایران چشمگیر است/ امیدوارم استادیوم ورزش های یخی ساخته شود
مربی مطرح هاکی روی یخ روسیه گفت: شاهد استعدادهای چشمگیری در هاکی روی یخ ایران هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی انجمن هاکی روی یخ، تمرینات تیم های ملی هاکی روی یخ در راستای اجرای برنامه‌های آماده‌سازی خود برای حضور در بازی‌های زمستانی آسیایی هاربین چین با حضور دو مربی مطرح هاکی روی یخ جهان، نیکولای کزینتسوف سرمربی سابق تیم‌های زیر 21 سال ترکیه و اوکراین و همچنین مارک روبین چک بازیکن تیم جوانان روسیه و لیگ‌های روسیه، کانادا و آمریکا در پیست یخ ایرانمال  در حال برگزاری است.

این دو مربی مطرح هاکی روی یخ روسیه به دعوت انجمن هاکی روی یخ فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی به تهران سفر کرده‌اند.

نیکولای کزینتسوف سرمربی روس در خصوص میزان آمادگی بازیکنان هاکی روی یخ ایران پس از برگزاری بازی بزرگسالان و جوانان اظهار داشت: شاهد بازی فوق العاده ای از هر دو طرف بودیم و هر دو تیم نشان دادند که چقدر پیشرف چشمگیر داشته اند.

سرمربی سابق تیم‌های زیر 21 سال ترکیه و اوکراین افزود: هاکی روی یخ رشته نوپایی در ایران است اما با حمایت ها و برنامه های ویژه این انجمن که شاهد آن هستیم، امروز استعدادهای زیادی را در همین مدت کوتاه در این ورزش شاهدیم.

این مربی روس  ضمن ابراز رضایت از شرایط پیست یخ ایرانمال گفت: پیست یخی که ورزشکاران ایرانی در حال تمرین در آن هستند، از شرایط خوبی برخوردار است و امیدوارم ایران در آینده دارای یک استادیوم ورزش های یخی شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه