اخبار داغ

حمایت‌ها ادامه‌دار باشد؛

شهسواری: از پرچم‌داری ایران احساس غرور می‌کنم/ با تجربه‌ام سهمیه گرفتم

شهسواری: از پرچم‌داری ایران احساس غرور می‌کنم/ با تجربه‌ام سهمیه گرفتم
المپین تنیس‌روی‌میز زنان کشورمان گفت: پرچم‌داری از کشورم در پاریس واقعا حس غرور و افتخار برای من دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی دانا؛ ندا شهسواری، المپین تنیس‌روی‌میز زنان کشورمان و پرچم‌دار ایران در بازی‌های المپیک 2024 پاریس در حاشیه مراسم تجلیل اظهار داشت: وزیر دو روز پیش به اردوی ما آمد و باعث دلگرمی بود. باعث انگیزه ما می‌شود. ورزشکاران قبل از المپیک استرس خاصی دارند و این بازدیدها باعث دلگرمی می‌شود امیدوارم که در المپیک بتوانیم بهترین عملکرد خودمان را داشته باشیم. 

شهسواری در پاسخ به این پرسش که حمایت‌های مالی پیش از المپیک چطور بوده؟ بیان داشت: فکر می‌کنم در این دوره حامیان مالی بیشتری داشتیم و از آنها تشکر می‌کنم که باعث شدند ما با ذهنی آرام‌تر و انگیزه بیشتر به المپیک برویم و بهترین بازی‌ها را انجام دهیم. 

او در مورد پرچمداری خود در افتتاحیه بازی‌های المپیک پاریس گفت: فکر می‌کنم به این دلیل که برای سومین مرتبه به المپیک می‌روم انتخاب شدم و واقعا حس غرور و افتخار برای من دارد.

شهسواری در مورد هزینه بالای تعویض رویه راکت گفت: ما هر دو هفته یک بار باید رویه راکت را تعویض کنیم که حدوداً ماهیانه ۱۵ تا ۱۶ میلیون تومان هزینه بر است. البته آقای وزیر دستور دادند در این مورد حمایت شویم امیدوارم از این پس این حمایت‌ها ادامه‌دار باشد چون تنها المپیک را پیش رو نداریم بلکه مسابقات دیگری هم وجود دارد. 

دختر المپیکی تنیس روی میز ایران در مورد اینکه برخی خانواده‌ها با اعزام او به انتخابی المپیک مخالف بودند گفت: طبیعی است. فرزندان آنها رده‌های ۲۰ نا ۲۴ سال هستند و دوست داشتند در المپیک باشند اما در پینگ‌پنگ تجربه تاثیر دارد. فکر می‌کردند من نمی‌توانم تجربه سهمیه را بگیرم اما تجربه به کمک من آمد و توانستم سهمیه را به دست آورم. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه