اخبار داغ

اصلاً قول مدال نمی‌دهم؛

جوادی: وضعیت حقوق‌های‌مان بهتر شده/ پیش‌بینی نه ولی قطعاً شانس مدال داریم

جوادی: وضعیت حقوق‌های‌مان بهتر شده/ پیش‌بینی نه ولی قطعاً شانس مدال داریم
المپین وزنه‌برداری کشورمان گفت: با رئیس کمیته ملی المپیک در این مورد صحبت کردیم و وضعیت حقوق‌ها بهتر شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی دانا؛ میرمصطفی جوادی، المپین وزنه‌برداری کشورمان در حاشیه مراسم تجلیل اظهار داشت: شرایط ما خوب است و امیدواریم در این مدت باقی مانده به حداکثر آمادگی خود برسیم و با شرایط بسیار خوبی در المپیک پاریس حاضر شویم.

جوادی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند وزنه‌برداری با مدال از المپیک پاریس برگردد تاکید کرد: ما دو سهمیه در وزنه‌برداری داریم و در دسته ۸۹ کیلوگرم و فوق سنگین به رقابت می‌پردازیم رقابت در این دو وزن بسیار سنگین و نزدیک است.  در هر دو وزن چهار، پنج وزنه‌بردار هستند که برای مدار رقابت دارند بنابراین پیش بینی کسب مدال نمی‌توان کرد اما قطعاً شانس مدال را داریم و امیدوارم با بهترین رنگ مدال برگردیم.

او در مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان برای برطرف کردن خواسته‌هایش گفت: وزارت ورزش و جوانان حمایت کرد البته نمی‌توان گفت تمام خواسته‌ها را برطرف کرد اما تمام تلاش خود را انجام دادند. 

جوادی در پاسخ به این پرسش که قول مدال می‌دهد؟ تصریح کرد: من اصلاً قول مدال نمی‌دهم. هر مسابقه‌ای که باشد آسیایی جهانی المپیک فرقی ندارد. قول مدال نمی‌دهم اما تمام تلاش خودم را می‌کنم. 

او در مورد اعتراضی که نسبت به پایین بودن حقوقشان که از سوی کمیته ملی المپیک پرداخت شد داشتند، گفت: ما با رئیس کمیته ملی المپیک در این مورد صحبت کردیم و وضعیت حقوق‌ها بهتر شده است البته آن موقع هم بحثمان حقوق نبود اینکه هیچ شانس مدالی برای وزنه برداری متصور نبودند واقعا ناراحت کننده بود. این شبهه‌ها برطرف و وضعیت بهتر شد. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه