اخبار داغ

متعهد باشید و برای قهرمان شدن هزینه بپردازید؛

پیام اینستاگرامی متفاوت سرمربی تیم ملی به یوزهای پارسی/ کی‌روش: نباید به تماشاگرنماها توجه کنیم!

پیام اینستاگرامی متفاوت سرمربی تیم ملی به یوزهای پارسی/ کی‌روش: نباید به تماشاگرنماها توجه کنیم!
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نوشت: نباید اجازه دهیم که محبوبیتی ساده تمرکزمان را بگیرد یا نگران‌مان کند؛ به محبوبیت‌ کاذب توجه نکنید.
[
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان بامداد امروز طی پستی در حساب کاربری اینستاگرامی‌اش با تصویری از ملی‌پوشان، پیامی به بازیکنانش خطاب داشت.
,
 
,
کی‌روش نوشت: «در فوتبال ما نمی‌توانیم وقت‌مان را با بهانه آوردن و مقصر جلوه دادن دیگران هدر دهیم. باید مسئولیت‌های‌مان را بپذیریم، متواضع باشیم و قدرتمند برای ایستادن در کنار یکدیگر به وقت ناکامی‌ها و اشتباهات. در فوتبال، وظیفه ما این است که بازی کنیم و برای هواداران‌مان نتیجه بگیریم و شادی، لذت و افتخار را برای آنها و تیم‌مان به ارمغان بیاوریم. نباید اجازه دهیم که محبوبیتی ساده تمرکزمان را بگیرد یا نگران‌مان کند. به محبوبیت‌ کاذب توجه نکنید. برای بزرگ بودن، برای یک قهرمان حقیقی شدن و برای یک رهبر واقعی شدن باید هزینه هنگفتی بپردازید. مبادا فریب قهرمان شدن به بهایی ناچیز را بخورید. خدا فرصت و استعداد را در اختیارتان قرار داده تا در فوتبال این کار را انجام دهید، پس انجامش دهید. اگر از این استعداد استفاده نکنید، مرتکب جرم شده‌اید. از شهرت‌ برای اینکه خودتان باشید استفاده کنید و خودتان را برای تبدیل شدن به یک قهرمان حقیقی و یک الگو برای جامعه متعهد بدانید و کاری کنید که مردم، دوستان‌تان و اعضای خانواده‌های‌تان به شما افتخار کنند. در فوتبال هرچیزی جز این یعنی شکست و حسرت.»
,
 
,
, ,
 
,
تیم ملی فوتبال کشورمان در نخستین بازی گروهی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل تیم ملی انگلیس شکست را پذیرفت و سنگین‌ترین شکست تاریخ خود در ادوار جام‌های جهانی را به ثبت رساند.
,
 
,
کی‌روش ۶۹ ساله پرتغالی در جلسه تمرینی صبح روز گذشته تیم ملی هم حضور نداشت و بازیکنانی که در بازی مقابل انگلیس در زمین حضور نداشتند، در این جلسه تمرینی به فعالیت پرداخته و سایرین ریکاوری کردند.
,
 
,
بیشتر بخوانید؛
, بیشتر بخوانید؛,
 
, , , انتقاد سرمربی تیم ملی فوتبال از رفتارهای مجازی/ کی‌روش: بازیکنان دشمن شما نیستند! + ویدئو, انتقاد سرمربی تیم ملی فوتبال از رفتارهای مجازی/ کی‌روش: بازیکنان دشمن شما نیستند! + ویدئو,

 

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه