رئیس قوه قضائیه خطاب به مقامات و مسوولان قضائی در سراسر کشور گفت: تلاش خود را در جهت آرامش و امنیتِ روان و جان و مال و عِرض مردم معطوف دارید.

نتیجه تلاش جامعه آزمایشگاهی تحقق خطوط درمان و شفای بیماران است

رییس سازمان غذا و دارو در پیامی به مناسبت روز آزمایشگاهیان گفت: نتیجه تلاش جامعه آزمایشگاهی تحقق خطوط درمان و شفای بیماران است.


افزایش ۱۶ تا ۴۵ درصدی کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی‌ها از شنبه

رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران جزئیات افزایش بهای بلیت مترو، اتوبوس و کرایه تاکسی که قرار است از اول اردیبهشت ماه اعمال شود را تشریح کرد.


بارش باران تا یکشنبه هفته آینده در نقاط مختلف کشور

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: از امروز (۲۹فروردین) تا روز یکشنبه (۲ اردیبهشت) در بیشتر استان‌ها بارش باران، رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست.


اگر این نشانه‌ها را دارید ویتامین C بدنتان کم است

کمبود ویتامین سی می‌تواند در ساختار ناخن‌ها هم خلل ایجاد کند که باعث ایجاد ناخن‌های قاشقی شکل می‌شود که نازک و شکننده هستند. در این حالت ممکن است لکه‌ها یا خطوط قرمز بر روی ناخن وجود داشته باشند که ناشی …


سه روغن طبیعی برای تسریع رشد مو

استفاده منظم از مواد ارگانیک می‌تواند در افزایش فرایند رشد مو مؤثر باشد. البته این تنها راه نیست! بلکه باید رژیم غذایی متعادل و سبک زندگی سالمی داشته باشید تا به این هدف دست پیدا کنید.


وقوع زلزله ۴.۸ ریشتری در استان سیستان‌وبلوچستان

زلزله ۴.۸ ریشتری در مقیاس امواج درونی زمین، حوالی منطقه مسجد حضرت ابوالفضل در استان سیستان‌وبلوچستان را لرزاند.


علت اختلال در سامانه نسخه نویسی الکترونیک سازمان بیمه سلامت

رییس مرکز فن آوری اطلاعات، امنیت و هوشمند سازی سازمان بیمه سلامت، اقدام برای ارتقاء سامانه نسخه نویسی الکترونیکی و جابجایی بستر این سامانه از روز گذشته را علت بروز اختلال در نسخه نویسی الکترونیکی این سازمان بیمه‌گر اعلام کرد.


دستگیری اراذل و اوباش مسلح بلوار اندرزگو/ تردد با BMW و تهدید مردم و پلیس

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری اراذل و اوباش بلوار اندرزگو خبر داد.


محسنی‌اژه‌ای: باید پیوسته و متناسب با اقتضائات زمان در دستگاه قضایی تحول داشته باشیم

رئیس قوه قضاییه گفت: عملیات «وعده صادق» که صرفاً یک اقدام تنبیهی علیه رژیم جنایتکار صهیونیستی بود، حق مشروع جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شد، چرا که همه دنیا در روز ۱۳ فروردین متوجه اقدام جنایتکارانه رژیم اسرائیل در تجاوز به …


تاکید رییس سازمان بازرسی بر شفافیت زنجیره تولید، مصرف و فروش نفت

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در نشست با مدیران ارشد صنعت نفت با تاکید بر لزوم حمایت از بخش خصوصی برای تحقق شعار سال خواستار شفافیت در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی شد.