تشریح جزئیات عملیات وعده صادق از زبان دبیرکل اجلاس بین‌المللی حمایت از انتفاضه

امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ نشست تحلیل و بررسی عملیات «وعده صادق» در سالن جلسات دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی برگزار شد.


ارتش جمهوری اسلامی نماد خودکفایی و خودباوری است

امیر سرتیپ «آشتیانی» در پیامی تأکید کرد: امروز ارتش پرتوان و کارآمد ایران با اتکا به فناوری‌های نوظهور و دستاورد‌های بزرگ در عرصه‌های دفاعی- امنیتی تبدیل به نماد خودکفایی و خودباوری شده است.


آمادگی ما از هر زمان دیگری بیشتر است/ کشوری توان تهاجم به ما را ندارد

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: توانایی دفاعی ما آن چیزی است که رهبر انقلاب فرموده اند و آمادگی ما از هر زمان دیگری بیشتر است و کشوری توان تهاجم به ما را ندارد. و این توان بر اساس علم و …


رژه روز ارتش در لویزان برگزار می‌شود

رژه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در لویزان برگزار می‌شود.


بر افزایش توانمندی‌های دفاعی و استمرا آمادگی‌ها بیش از پیش مراقبت و اقدام شود

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به فرمانده کل ارتش عملیات «وعده صادق » را مصداق همدلی، همیاری و هم‌افزایی ارتش حزب الله با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برشمرد و گفت که انتظار میرود برای پیشگیری از هرگونه ماجراجویی دشمنان …


ذره ای به بیگانگان محتاج نیستیم/ به هر گونه تهدیدی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ذره ای به بیگانگان محتاج نیستیم و دارای استقلال کامل و خودکفا هستیم، گفت: آمادگی داریم به هر گونه تهدیدی در هر سطح و مقطعی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.


فرماندهان و کارکنان ارتش با آرمان‌های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند

فرماندهان و کارکنان ارتش در آستانه روز ارتش با حضور در مرقد مطهر بنیان‌ گذار انقلاب اسلامی با آرمان‌های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.


توصیه سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به سران آمریکا و سه کشور اروپایی

سردار ابوالفضل شکارچی به سران کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان توصیه کرد: عاقل باشید و از رژیم نامشروع، احمق و تروریست و در باتلاق فرو رفته صهیونیستی حمایت نکرده و خود را به تنور آتش سوزان نیفکنید.


پاسخ به جنایات اسرائیل عیار و توان نظامی ما را به رخ مستکبران عالم کشید

سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق، قدردانی و مراتب حمایت همه جانبه خود را از این اقدام اعلام کرد.


«وعده صادق» نیروهای مسلح ایران به هرگونه تعدی، پاسخی کوبنده است

قرمانده کل ارتش در پیامی به مناسبت فرا رسیدن 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی های نیروی زمینی تاکید کرد که آنچه در عملیات شکوهمند اخیر در جواب قاطع به تجاوز آشکار دشمن پلید و غاصب …