شهدا میهن‌پرستان واقعی تاریخ ایران هستند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور شهدا را میهن پرستان واقعی تاریخ ایران دانست و خاطرنشان کرد: تاریخ باید پاسخ دهد که چرا این میهن پرستان را به نسل‌های امروز و تاریخ معرفی نکرده‌ایم.


امیر حیدری: تسلیحات نوین اطلاعاتی تهدیدی برای همسایه‌ها نیست

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: مهمترین مؤلفه نیروی زمینی ارتش مراقبت هوشمندانه از مرزها و تولید امنیت پایدار است.


سرلشکر سلامی: نفوذ سیاسی ایران در منطقه و جهان حذف‌شدنی نیست

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نفوذ سیاسی ایران در منطقه و جهان قابل حذف شدن نیست، گفت: ما با عملیات ثابت می‌کنیم دشمن ناکام است در حالی که او می‌خواهد با دروغ و جنجال ما را شکست بدهد.


دریادار ایرانی: برنامه آینده نیروی دریایی ارتش، حضور در قطب جنوب است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ناوگروه ۸۶ با انجام موفقیت‌آمیز مأموریت خود، هژمونی قدرت‌های جهانی را شکست.


اقدام دانشمندان ایرانی در ساخت و پرتاب ماهواره ستودنی است

امیر نصیرزاده با تاکید بر اینکه پرتاب ماهواره اقدامی مهم و اساسی بوده و تعداد کشورهایی که از این قابلیت برخوردارند محدود است، گفت: اینکه جمهوری اسلامی هم ماهواره می سازد و هم پرتاب می کند و در مدار قرار …


دو پرتاب ماهواره دیگر تا پایان سال خواهیم داشت

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پس از پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور ۳، از پرتاب دو ماهواره دیگر تا پایان سال خبر داد.


سپاه سومین ماهواره خود را به فضا فرستاد

سومین ماهواره بومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام نور۳ توسط ماهواره‌بر قاصد به فضا پرتاب و با موفقیت در مدار ۴۵۰ کیلومتری زمین قرار گرفت.


شکست حصر آبادان؛ نمادی از ایمان و ایستادگی ملت ایران در مقابل تهدیدهای خارجی

سالروز شکست حصر آبادان، نه تنها نمادی از قدرت و تصمیم ملت ایران در مقابل تهدیدهای خارجی بود، بلکه نشان دهنده وحدت عظیم مردم به انقلاب و مقام رهبری بود.


ناوگروه ۸۶ نماد عزت کشور بود/ "نیروی دریایی ارتش" اقتدار ایرانیان را به نمایش گذاشت

فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اجرای ماموریت توسط ناوگروه ۸۶ و دریانوردی در دور کره زمین، را نماد عزت کشور و اقتدار ایرانیان عنوان کرد .


بسیاری از کشورها در ساخت پهپاد دنباله‌رو ایران هستند

فرمانده هوافضای سپاه گفت: امروز در حوزه‌ پهپادی صاحب سبک در حوزه تکنیک و تاکتیک هستیم و بسیاری از کشورها امروز از ایران الگو می‌گیرند و دنباله‌رو ایران هستند.