پاسخ سفیر ایران به بازی تازه سفیر رژیم صهیونیستی در باکو

سفیر ایران در پاسخ به سفیر رژیم صهیونیستی در باکو گفت «ایران فرزند نامشروع و لوس غرب در منطقه را ادب کرد و از این‌ پس کوچکترین شرارت شما پاسخ کوبنده‌ای دریافت خواهد کرد».


چالش‌های رژیم صهیونیستی در پاسخ به ایران

رسانه‌ها و کارشناسان مسائل نظامی و امنیتی عملیات «وعده صادق» را نقطه عطف جدیدی در معادلات منطقه دانستند؛ از خروج ایران و اسرائیل از جنگ در سایه و نیابتی به جنگ مستقیم تا عبور از خطوط قرمز یکدیگر.


پرتغال سفیر ایران را احضار کرد

منابع خبری از احضار سفیر ایران در پرتغال توسط این کشور خبر دادند.


تشریح جزئیات عملیات وعده صادق از زبان دبیرکل اجلاس بین‌المللی حمایت از انتفاضه

امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ نشست تحلیل و بررسی عملیات «وعده صادق» در سالن جلسات دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی برگزار شد.


رئیس جمهور: کوچکترین اقدام علیه منافع ایران با پاسخی سهمگین، گسترده و دردناک مواجه خواهد شد

رئیس جمهور گفت: کوچکترین اقدام علیه منافع ایران قطعا با پاسخی سهمگین، گسترده و دردناک علیه همه عاملان آن مواجه خواهد شد.


رئیسی: ابتکارات مجاهدان یمنی، معادلات را به نفع مردم مظلوم غزه رقم خواهد زد

رئیس جمهور با اشاره به ابتکارات دلاورانه مجاهدان یمنی در جهت توقف نسل‌کشی ملت فلسطین، تصریح کرد: ایستادگی و مقاومت ملت قهرمان یمن در کنار ملت فلسطین قطعا در بازدارندگی جنایات رژیم صهیونیستی موثر بوده و معادلات را به نفع …


رژیم صهیونیستی بسیار آسیب پذیر شده است/ در صورت ادامه جنگ منافع آمریکایی ها در خطر خواهد بود

کارشناس مسائل آفریقا تاکید کرد: رژیم صهیونیستی در حال حاضر به هیچ وجه در شرایطی نیست که بتواند وارد یک حمله جدید شود، زیرا بسیار آسیب‌پذیر شده است.


ایران به خطای مجدد صهیونیست‌ها پاسخی سهمگین‌تر خواهد داد

معاون سیاسی وزیر امور خارجه هشدار داد: اگر صهیونیست‌ها بخواهند به سرزمین ایران چشم داشته باشند قاعدتا پاسخی بسیار سهمگین‌تر از پاسخ اول دریافت خواهند کرد.


اسرائیل از خویشتن‌داری ایران پیام اشتباه دریافت کرده بود

وزیر امور خارجه ایران در رایزنی تلفنی با همتای اتریشی خود گفت تهران هرگز به‌دنبال توسعه دامنه تنش‌ها در منطقه نبوده اما گویا رژیم اسرائیل از خویشتن‌داری ایران پیام اشتباه دریافت کرده بود.


دومین گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان و کامرون

در گفتگوی تلفنی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و انگلیس، آخرین وضعیت تحولات منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.