عزم دولت برای تکمیل ۷۰ هزار طرح نیمه تمام عمرانی در کشور جدی است

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: ۷۰ هزار طرح عمرانی ملی، استانی و محلی نیمه تمام از دولت‌ های گذشته برای دولت سیزدهم به ارث رسیده که مسئولان به اتمام آن‌ها پایبند هستند.


افزایش ۱۶ تا ۴۵ درصدی کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی‌ها از شنبه

رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران جزئیات افزایش بهای بلیت مترو، اتوبوس و کرایه تاکسی که قرار است از اول اردیبهشت ماه اعمال شود را تشریح کرد.


تشریح جزئیات طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری/ تمدید ثبت‌نام‌ها تا ۱۵ اردیبهشت‌

سخنگوی شهرداری تهران جزئیات ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاری و کارت بلیت خبرنگاری را تشریح کرد.


چمران: اسرائیل به هیچ قانونی پایبند نیست/ سیلی محکمی به رژیم نواخته شد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اسرائیل تاکنون به هیچ قانونی پایبند نبوده است؛ عملیات شجاعانه و جسورانه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به تمامیت ارضی کشورمان را سیلی محکمی دانست که باید …


واکنش چمران به جوابیه سازمان شهرداری‌ها/ تأیید واگن‌ها را به تأخیر نیندازید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به جوابیه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای ورود واگن‌های مترو به کشور تأکید کرد: موضوع تأیید واگن‌ها را به تأخیر نیندازید. برای این اقدام باید یک عمل جهادی انجام شود و بررسی‌ها …


اتمام فرآیند طراحی زیرگذر غرب به شمال میدان سپاه/ تجهیز کارگاه؛ به‌زودی‌

مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران گفت: با اجرای زیرگذر میدان سپاه، وضعیت ترافیک در این محدوده پررفت و آمد در پهنه شرقی پایتخت بهبود خواهد یافت.


جمع‌آوری پایانه شرق سابق تا پایان خرداد امسال

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: با راه‌اندازی پایانه شرق جدید تا اواخر خردادماه امسال، پایانه شرق سابق جمع‌آوری خواهد شد و تغییر کاربری خواهد داد.


تهران در بین ۱۰ کلانشهر دنیا بیشترین تعداد ایستگاه آتشنشانی را دارد

مدیرعامل سازمان اتش نشانی شهر تهران گفت: متاسفانه ما در بین ۱۰ کلان شهر دنیا، بالاترین میزان ایستگاه ها را داریم زیرا ناایمنی های بسیاری در شهر وجود دارد و ما مجبور به ایجاد ایستگاه جدید هستیم.


هوای تهران در وضعیت «نارنجی»

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (۲۷ فروردین) در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.


استاندار تهران خواستار کاهش هشت درصدی مصرف آب در حوزه کشاورزی شد

استاندار تهران با اشاره به اینکه مصرف ۴۸ درصدی آب در حوزه کشاورزی استان عدد بالایی است، گفت: برای کاهش هشت درصدی مصرف آب در این بخش، باید هدف گذاری و برنامه ریزی صورت گیرد.