قیمت طلا و سکه امروز ۱۴۰۲/۰۷/۰۵/ طلا ارزان‌تر شد

امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.


آخرین قیمت‌ ارزها مبادله‌ای، چهارشنبه 5 مهرماه 1402

در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۱هزار و ۱۹۴ تومان و حواله دلار نیز به ۳۷هزار و ۴۴۹ تومان رسید.


مشکل ترخیص کشنده های دست دوم حل شد

رئیس سازمان توسعه تجارت با اعلام اینکه با هماهنگی صورت گرفته با بانک مرکزی و گمرک ارز از محل صادرات غیر به کشنده های دست دوم تخصیص داده می شود، تصریح کرد: با همکاری گمرک در اسرع وقت این کشنده‌ها …


امکان توزیع شیر رایگان مدارس از محل مالیات بر ارزش افزوده

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنایع لبنی گفت: به مقامات مسئول پیشنهاد دادیم که از محل مالیات بر ارزش افزوده در مدارس مناطق محروم شیر رایگان توزیع شود.


قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز سه شنبه ۱۴۰۲/۰۷/۰۴

امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۱۲ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.


پولیش بدنه خودرو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

خودرو یکی از وسایلی است که نقش بسیار مهمی در زندگی انسان ها دارد و باعث شده است که تقریبا تمامی بخش های زندگی به نوعی به استفاده از خودرو بستگی داشته باشد. یکی از تکنیک هایی که باعث می …


قیمت طلا، دلار، سکه و انواع ارز امروز ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۳۲۸ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.


امکان تولید لاستیک بیش از نیاز کشور هم وجود دارد

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک خودرو گفت: در کشور تولیدکنندگان توان تولید لاستیک را دارند و حتی می‌توانند بیش از نیاز کشور لاستیک تولید کنند.


خودکفایی ایران در زمینه صنعت پتروشیمی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت:اکنون ۱۰۰ درصد مجتمع‌ها توسط ما مدیریت می‌شود و صادرکننده تجهیزات پتروشیمی هستیم.


رشد ۲۸۰ درصدی بازدید مردم و مسئولان استان و كشور از فولاد مباركه

رئیس واحد روابط خارجی و امور بین‌الملل روابط‌عمومی فولاد مبارکه گفت: در شرایطی که امروزه اطلاع‌رسانی و نیاز به آگاهی یکی از مطالبات جدی و البته به‌حق جامعه محسوب می‌شود و جهاد تبیین به‌عنوان یک الزام در دستور کار قرار …