انتقال آب خلیج فارس برای ابر پروژه در دست اجرای کشور

وزیر صنعت، معدن و تجارت از انتقال آب خلیج فارس برای استفاده در بخش صنعت و معدن به عنوان مهمترین ابرپروژه در دست اجرای این وزارتخانه در دولت سیزدهم یاد کرد.


قیمت طلا و سکه ۲۹ فروردین/ طلا و سکه اندکی افزایشی شد

قیمت سکه امامی طرح جدید امروز نسبت به دیروز (۲۸ فروردین ماه) با کاهش ۲۷۰ هزار تومانی به ۴۳ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسید.


تا حدی خودرو وارد شده که در بنادر دیگر جا نداریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه حدود ۵۰هزار خودروی وارداتی در گمرکات کشور وجود دارد، گفت: مشکل فعلی برای واردات خودرو نداشتن فضای کافی در بنادر کشور است و تعداد زیادی خودرو روی کشتی داریم.


تخفیف ۲میلیاردی یک خودروی آمریکایی/ عکس

لوسید جدیدترین شرکتی است که وارد جنگ قیمتی شده و تریم پرچمدار از سدان برقی خود، لوسید Air را با ۳۰ هزار دلار تخفیف به فروش می رساند! این رقم معادل تقریباً ۲ میلیارد تومان می شود.


تویوتای تازه‌نفس گران به بازار خودروی ایران می‌آید/ عکس

طی ماه‌های اخیر، تویوتا کرولا با دونسخه‌ی ۱/۲ لیتر توربو و ۱/۸ لیتر هیبرید، پیش‌فروش شده است. این خودروها همراه پیشرانه‌های ضعیف ۱۱۶ و ۱۰۱ اسب بخار، هم‌اکنون بیش از ۴ میلیارد تومان در بازار آزاد قیمت دارند. برای کرولا …


چگونه میشود ارزش دارایی خود را در دوران بحرانی حفظ کنید؟

میزان تورم سنگین در این روزها رکوردی شده است و ترس مردم از کاهش ارزش پول و امکان رسیدن نرخ دلار به صد هزار تومان باعث گشتن به دنبال راهکارها و امکانات دیگری برای نگهداری و حفظ ارزش دارائی و …


در جلسه وزیر صمت با شورای رقابت چه گذشت؟

وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر امروز (سه‌شنبه) در جلسه‌ شورای رقابت حضور پیدا کرد؛ در این جلسه مقرر شد که نظارت‌ بر حسن اجرای دستورالعمل‌های مصوب شورای رقابت به‌ویژه توسط وزارت صمت در حوزه‌ تنظیم‌گری بازار خودرو، بر عهده‌ …


خودروسازان متخلف را به قوه قضاییه معرفی می‌کنیم

وزیر صنعت اعلام کرد: خودروساز موظف است که طبق قانون عمل کند و اگر خودروساز به تعهدات خود عمل نکند، موضع وزارت صمت حمایت از مصرف‌کننده است و خودروساز متخلف را به قوه قضاییه معرفی می‌کند.


بخش تولید در کانون توجه دولت سیزدهم است

نماینده ویژه وزیر و رییس شورای تحول و پیشرفت وزارت صنعت، معدن و تجارت برخی مشکلات فراروی تولید به ویژه ناترازی انرژی در کشور را یادآور شد و گفت: دولت سیزدهم در این شرایط هم اهتمام ویژه ای به تولید …


معرفی خودروی چینی که جایش در بازار ایران حسابی خالیست! /عکس

لینک اند کو برای مدل ۰۱ تغییراتی را در نظر گرفته است. به عنوان یک مدل فیس لیفت، ظاهر و فضای داخلی خودرو تغییر چندانی نکرده، اما مشخصات فنی اکنون ارتقا یافته است.