تامین ناوگان مورد نیاز جابه‌جایی عزاداران در مراسم تشییع و خاکسپاری رئیس‌جمهور فقید

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از هماهنگی برای تأمین ناوگان موردنیاز جابه‌جایی عزاداران در مراسم تشییع و خاک‌سپاری رئیس‌جمهور فقید و شهدای همراه در اداره‌های کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سراسر کشور خبر داد.


۹۵۳۶ زائر حج تمتع از ۴ فرودگاه تا ۳۱ اردیبهشت به سرزمین وحی اعزام شدند

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از اعزام ۹ هزار و ۵۳۶ زائر حج تمتع از چهار فرودگاه تبریز، کرمان، اهواز و مشهد حد فاصل ۲۴ الی ۳۱ اردیبهشت ماه خبر داد.


خداحافظ مرد خستگی ناپذیر و با غیرت

وزیر راه و شهرسازی در واکنش به شهادت آیت‌الله رئیسی طی پیامی در شبکه‌های اجتماعی، نوشت: «خداحافظ حلیم و خستگی ناپذیر و با غیرت.»


دستور وزیر راه برای خرید فولاد و سیمان از بورس کالا

وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای مسکن وزارت راه که به منظور پروزه های نهضت ملی مسکن برگذار شد دستور به خرید سیمان و فولاد از طریق بورس کالا داد.


جاده «هراز» تا ۲۰ شهریور، دوشنبه‌ها مسدود می‌شود/ اعلام محورهای جایگزین

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از انسداد محور هراز در روزهای دوشنبه هر هفته از ۳۱ اردیبهشت ماه تا ۲۰ شهریورماه خبرداد.


دولت در تقویت روابط با هند موفق عمل کرد

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امضای تفاهم‌نامه همکاری اقتصادی با کشورهای هند و چین که از لحاظ ساختار فرهنگی و سابقه تاریخی رابطه نزدیکی با ما دارند به تقویت روابط سازنده کمک می‌کند، گفت: دولت سیزدهم تاکنون در …


حق‌طلبی و عدالت‌خواهی به برکت خون شهداست/ اقدامات انجام‌شده برای اقتصاد دریامحور کافی نیست

رئیس‌جمهور پس از در دیدار با تعدادی از خانواده شهدای استان مازندران در مصلی جمعه نوشهر گفت: اقدامات انجام‌شده برای اقتصاد دریامحور کافی نیست.


بذرپاش: ۴۰۶ هکتار زمین طرح نهضت ملی مسکن در مازندران تامین شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: ۴۰۶ هکتار زمین شهری برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و خانه دار شدن جوانان در مازندران تامین شد.


مراحل فروش آپارتمان و سند زدن

جست‌وجو برای پیدا کردن آپارتمانی متناسب با بودجه و سلیقه می‌تواند انرژی و زمان بسیاری را از شما عزیزان بگیرد. اما باید توجه داشته باشید که پس از پیدا کردن آپارتمانی ایده‌آل، باید نسبت به خرید و انتقال سند آن …


سردار سلیمانی: طرح ملی «جهش تولید با مشارکت مردم» از مشکلات اقتصادی می‌کاهد

 همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و اختتامیه قرارگاه‌های جهادی سپاه تهران به همت سازمان بسیج سازندگی و سپاه تهران کشور برگزار شد.